• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення Проект детального плану території в межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл Одеської області

Проект детального плану території в межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл Одеської області

E-mail Печать PDF

Проект детального плану території в межах вулиць Гагаріна, Рєпіна

у м. Ізмаїл Одеської області

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Ізмаїльської міської ради «Про розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць Гагаріна, Рєпінау м. Ізмаїл Одеської області» № 6339-VIІ від 31.01.2020,  рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради «Проорганізацію  розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл Одеської області» від 06.02.2020 № 218.

Замовник містобудівної документації: функції замовника розроблення проекту детального планутериторіїпередані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

Розробник містобудівної  документації:  ФОП Константинов С.М, кваліфікаційний сертифікат АА №.003786 от 26.05.2017 (розроблення містобудівної документації)

Мета проекту містобудівної документаціїдетальний план території (далі – ДПТ) уточнює положення Генерального плану м. Ізмаїл та визначає планувальну організацію та розвиток  території в межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл.

      Головна мета розробки проекту ДПТ це упорядкування функціонального призначення та зміна цільового призначення даної території з земель промисловості на землі житлової та громадської забудови,  для будівництва та обслуговування будівель торгівлі – торговельного центру, з урахування розміщення існуючих та проектованих  об`єктів громадського призначення, наданих в користування земельних ділянок,  встановлення режиму забудови, червоних ліній та ліній регулювання забудови вулиць Гагаріна та Рєпіна, визначення  містобудівних умов та обмежень на проектування об`єктів будівництва з урахуванням соціальних, економічних інтересів громадян, функціонального призначення незабудованих територій даного району м. Ізмаїл.

    Детальний плану території також визначає розташування основних структурних елементів території, червоних ліній, ліній регулювання забудови та інших меж, що з`єднані транспортно-пішохідною та інженерною інфраструктурою, ландшафтну організацію території, порядок комплексного благоустрою та озеленіння.

Характеристика та використання території: орієнтовна площа планувальної території ДПТ - 1,84 га. На території ДПТ в межах вулицьГагаріна, Рєпінарозміщені будівлі та споруди незавершеного будівництва промислового підприємства, які знаходяться у власності ТОВ «ЕПІЦЕНТР К» та підлягають демонтажу.

    Планується  розміщення нового об`єкту будівництва - торгівельного комплексу із зміною цільового призначення земельної ділянки, уточнення положень Генерального плану м. Ізмаїл в частині уточнення функціонального призначення існуючої забудови, благоустрій та озеленіння території загального користування. 

     На території, прилеглої до  ДПТ  розміщені: магістральні дороги загальноміського призначення,  АЗС по вул. Рєпіна, 1-б, складська будівля по вул. Рєпіна, існуюча промислова  та  житлова забудова по вул. Гагаріна, територія благоустрою комунальної власності.

     Дана територія забезпечена існуючою інженерно-транспортною інфраструктурою.

     В екологічному відношенні виконано звіт про СЕО до проекту ДПТ.    

     Територія ДПТ перебуває за межами охоронних зон та зон регулювання забудови об’єктів культурної спадщини.

     Територія проектування перебуває за межами території об’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон.

     На земельну ділянку встановлено охорону зону навколо об’єкта енергетичної системи, площею 0,1685 га.

Проектні рішення: Детальним планом території пропонується наступне функціональне зонування території:

1. Зона громадської забудови, загальною площею 1,3513 га, у складі якої:

-  земельна ділянка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі -  торговельного комплексу, площею 1,3513 га, у тому числі:

-  площа забудови – 0,5523 га.

-  площа проїздів, твердого покриття, озеленення – 0,799, в т.ч.:

-  охоронних зон інженерних мереж – 0,1685 га.

2. Земельна ділянка об`єктів інженерної інфраструктури

 – для експлуатації трансформаторної підстанції (РП-1902), площею 0,0131 га.

3. Ділянки загального використання:

-  вулиці, проїзди, тротуари, озеленення, загальною площею 0,4784 га.                                

Місце і строки ознайомлення з проектом ДПТ та звітом про СЕО:

проект детального планутериторіїв межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл Одеської області та звіт про СЕО,  оприлюднюється  у засобах масової інформації  для врахування пропозицій громадськості на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення», а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569, e-mailizmarh@odessa.gov.ua протягом 30 днів з 28.05.2020.

Громадське обговорення (слухання) проводиться наступними заходами: У зв’язку із настанням обставин непереборної сили (встановленням загальнонаціонального карантину із застосовуванням ряду обмежувальних заходів відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»

- для ознайомлення громадськості графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО будуть розміщені на стенді у приміщенні   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569, e-mailizmarh@odessa.gov.ua

Заплановані  інформаційні заходи:

- розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради у розділі «Громадське обговорення» та у приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

- інформування мешканців міста Ізмаїл про проект детального плану через засоби масової інформації;

- інформування власників та користувачів земельних ділянок, розміщених на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції  приймаються  у письмовому та електронному вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції та зауваження подавати до  управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради за адресою: м. Ізмаїл, Одеської області, пр. Суворова, буд.62 к.405. тел. 0484172569. e-mailizmarh@odessa.gov.ua  Термін надання пропозицій з 28 травня 2020 р

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій  до 28 червня 2020 року.Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради Кагал Лариса Альбертівна.

Виконавчий комітет  Ізмаїльської міської ради

Проект детального плану території в межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл Одеської області

Обновлено 02.06.2020 13:13  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 19 по 26  липня у м. Ізмаїл народилося 12 малюків -  7 дівчинок та  5 хлопчиків

 

Сейчас 467 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13247501

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення Проект детального плану території в межах вулиць Гагаріна, Рєпіна у м. Ізмаїл Одеської області