• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

E-mail Печать PDF

Проект детального плану території в межах вулиць Горького,

Білгород-Дністровська, Шевченка у м. Ізмаїл Одеської області

Проект

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Ізмаїльської міської ради «Про розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць Горького, Білгород-Дністровська, Шевченкау м. Ізмаїл Одеської області» № 6721-VIІ від 23.04.2020,  рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради «Проорганізацію  розроблення проекту детального планутериторіїв межах вулиць Горького, Білгород-Дністровська, Шевченка у м. Ізмаїл Одеської області» від 12.05.2020 № 583.

Замовник містобудівної документації: функції замовника розроблення проекту детального планутериторіїпередані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

Розробник містобудівної  документації:  ФОП Константинов С.М, кваліфікаційний сертифікат АА №.003786 от 26.05.2017 (розроблення містобудівної документації)

Мета проекту містобудівної документації: детальний план території (далі – ДПТ) уточнює положення Генерального плану м. Ізмаїл та визначає планувальну організацію та розвиток  території в межах вулиць Горького, Білгород-Дністровська, Шевченкау м. Ізмаїл.

      Головна мета розробки проекту ДПТ це упорядкування функціонального призначення та зміна цільового призначення даної території житлової та громадської забудови, для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, з урахування розміщення існуючих та проектованих  об`єктів громадського та житлового призначення, наданих в користування земельних ділянок,  встановлення режиму забудови, червоних ліній та ліній регулювання забудови вулиць Горького, Білгород-Дністровська, Шевченка, визначення  містобудівних умов та обмежень на проектування об`єктів будівництва з урахуванням соціальних, економічних інтересів громадян, функціонального призначення незабудованих територій даного району м. Ізмаїл.                                                                                                 

    Детальний плану території також визначає розташування основних структурних елементів території, червоних ліній, ліній регулювання забудови та інших меж, що з`єднані транспортно-пішохідною та інженерною інфраструктурою, ландшафтну організацію території, порядок комплексного благоустрою та озеленіння.

Характеристика та використання території: орієнтовна площа планувальної території ДПТ - 0,83 га. На території ДПТ в межах вулицьГорького, Білгород-Дністровська, Шевченка розміщені нежитлова будівля торгівельного призначення – кафе, яка знаходиться у приватній власності та підлягає демонтажу та будівля відділення поштового зв`язку «Укрпошта», території загального користування тротуари, дороги, озеленіння.

    Планується  розміщення нового об`єкту будівництва - багатоквартирного житлового будинку з цільовим призначенням земельної ділянки - для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, уточнення положень Генерального плану м. Ізмаїл в частині уточнення функціонального призначення існуючої та проектованої забудови, благоустрій та озеленіння території загального користування. 

     На території, прилеглої до  ДПТ  розміщені: магістральні дороги загальноміського призначення - вул. Шевченка з громадською та житловою багатоквартирною забудовою, вул. Білгород-Дністровська з житловою багатоквартирною забудовою та вулиця Горького з громадською (шкільним закладом) та малоповерховою житловою забудовою,  територія благоустрою комунальної власності. Також  на території, прилеглої до  ДПТ  розміщено кінотеатр «Україна» по пр. Миру.

     Дана територія забезпечена існуючою інженерно-транспортною інфраструктурою.

     В екологічному відношенні виконано звіт про СЕО до проекту ДПТ.    

     Територія ДПТ перебуває за межами охоронних зон та зон регулювання забудови об’єктів культурної спадщини.

     Територія проектування перебуває за межами території об’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон.

     На земельну ділянку діють охороні зони навколо інженерних комунікацій – газопроводу високого тиску та водопроводу.

Проектні рішення: Детальним планом території пропонується наступне функціональне зонування території:

1. Зона житлової забудови, у складі якої:

-  земельна ділянка для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку, площею 0,3143 га, у тому числі:

- земельна ділянка для розміщення та експлуатації об`єкту громадського обслуговування населення, площею 0,0210 га.

2. Ділянки загального використання:

вулиці, проїзди, тротуари, озеленення, загальною площею 0,4947 га.                                

Місце і строки ознайомлення з проектом ДПТ та звітом про СЕО:

повідомлення про оприлюднення, проект детального планутериторіїв межах вулиць Горького, Білгород-Дністровська, Шевченка у м. Ізмаїл Одеської області та звіт про СЕО,  оприлюднюється  у засобах масової інформації  для врахування пропозицій громадськості на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення», а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569, e-mail: izmarh@odessa.gov.uaпротягом 30 днів з 31.07.2020.

Громадське обговорення (слухання) проводиться наступними заходами: У зв’язку із настанням обставин непереборної сили (встановленням загальнонаціонального карантину із застосовуванням ряду обмежувальних заходів відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»

- для ознайомлення громадськості повідомлення про оприлюднення, графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО розміщено наофіційному сайті Ізмаїльської міської ради - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення»;

- для ознайомлення громадськості та отримання усних консультацій спеціалістів графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО розміщено на стенді у приміщенні   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569 з дотриманням карантинних обмежень;

- Електроні консультації з громадськістю e-mail: izmarh@odessa.gov.ua.

Заплановані  інформаційні заходи:

- розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради у розділі «Громадське обговорення» та у приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

- електроні консультації на e-mail: izmarh@odessa.gov.ua;

- за отриманням усних консультацій та ознайомленням з проектом ДПТ, повним текстом звіту про СЕО, вихідними даними до проекту ДПТ, пояснювальною запискою, звертатися до каб. 405 управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради з 10.08.2020 по 14.08.2020  з 10.00 до 12.00  з дотриманням карантинних заходів;

- інформування мешканців міста Ізмаїл про проект детального плану через засоби масової інформації;

- інформування власників та користувачів земельних ділянок, розміщених на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції  приймаються у письмовому та електронному вигляді e-mail: izmarh@odessa.gov.ua  із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника (для письмового звернення) і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 Пропозиції та зауваження подавати до  управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради за адресою: м. Ізмаїл, Одеської області, пр. Суворова, буд.62 к.405. тел. 0484172569. e-mail: izmarh@odessa.gov.ua  Термін надання пропозицій з 31 липня 2020 р

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій  - до 29 серпня 2020 року.Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради Кагал Лариса Альбертівна.                                                       

Виконавчий комітет  Ізмаїльської міської ради

 

Обновлено 31.07.2020 14:42  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 197 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21410288

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ