• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

E-mail Печать PDF

Проект детального плану території по проспекту Суворова (в`їзд з боку м. Одеси) у м. Ізмаїл Одеської області (1 черга)

Підстава розроблення містобудівної документації: рішення Ізмаїльської міської ради «Про розроблення проекту детального планутериторії по проспекту Суворова (в`їзд з боку м. Одеси) у м. Ізмаїл Одеської області (1 черга)» № 4529-VIІ від 30.11.2018,  рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради «Проорганізацію  розроблення проекту детального планутериторіїпо проспекту Суворова (в`їзд з боку м. Одеси) у м. Ізмаїл Одеської області (1 черга)» від  06.02.2020 № 219.

 

Замовник містобудівної документації: функції замовника розроблення проекту детального планутериторіїпередані управлінню містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради.

Розробник містобудівної  документації:  Мале підприємство «Проекти. Вишукування. Комерція», кваліфікаційний сертифікат АА  №.000740 від 26.10.2012 (розроблення містобудівної документації), свідоцтво про підвищення кваліфікації від 23.07.17 № 1039 (розроблення містобудівної документації).

Мета проекту містобудівної документації: детальний план території (далі – ДПТ) уточнює положення Генерального плану м. Ізмаїл та визначає планувальну організацію та розвиток  території по проспекту Суворова на в`їзді з боку м. Одеси у м. Ізмаїл.

Детальний план розробляється з метою уточнення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації частини території по проспекту Суворова (в`їзд з боку м. Одеси) у м. Ізмаїл Одеської області (1 черга), призначеної для розміщення об`єктів  громадської та житлової забудови, інженерної інфраструктури, організації транспортно-пішоходного руху, озеленіння та благоустрію.  визначення містобудівних умов та обмежень на проектування  об`єктів будівництва та підлягає розгляду відповідно до вимог ЗУ «Про стратегічну екологічну оцінку», як документ державного планування місцевого рівню.

Характеристика та використання території: орієнтовна площа планувальної території ДПТ -26,3 га. Території ДПТ по проспекту Суворова (в`їзд з боку м. Одеси) у м. Ізмаїл Одеської області (1 черга) вільна від забудови. Порядрозміщено комплекс АЗС з об`єктами сервису по проспекту Суворова, 378, розташованоїна в`їзді до міста з боку траси Одеса-Рені,  у північно-східному планувальному районі м. Ізмаїл Одеської області, щодо якого законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля.

       Згідно до діючого Генерального плану м. Ізмаїл  дана територія розташована у зоні перспективного розвитку забудови

       Планується розміщення об`єктів будівництва - торгівельних центрів, автоцентру, громадських будівель, кварталу багатоквартирної забудови, організація вулиць та  доріг, благоустрій та озеленіння території загального користування з уточненням положень Генерального плану м. Ізмаїл.  На території, прилеглої до  ДПТ  розміщені будівлі та споруди громадського (торгівельного), комунального призначення, складські будівлі,  квартали проектованої садибної малоповерхової забудови, призначення в яких не передбачатиме реалізацію видів діяльності (або які містять види діяльності та об’єкти), щодо яких законодавством передбачено здійснення процедури оцінки впливу на довкілля, або які вимагають оцінки, зважаючи на ймовірні наслідки для територій та об’єктів природно-заповідного фонду та екологічної мережі (далі - території з природоохоронним статусом) відповідно до ст. 3 ЗУ «Про оцінку впливу на довкілля». 

     Дана територія забезпечена існуючою інженерно-транспортною інфраструктурою.

     В екологічному відношенні виконано звіт про СЕО до проекту ДПТ.    

     Територія ДПТ перебуває за межами охоронних зон та зон регулювання забудови об’єктів культурної спадщини.

     Територія проектування перебуває за межами території об’єктів природно-заповідного фонду та їх охоронних зон.

     На земельну ділянку діють охороні зони навколо існуючих інженерних комунікацій – ЛЕМ 10кВ та санітарно-захісна зона від споруд АЗС.

Проектні рішення: Детальним планом території пропонується наступне функціональне зонування території:

1. Зона громадської забудови, у складі якої:

-  земельні ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, площею 12,41 га, у тому числі існуюча забудова – АЗС з об`єктами сервісу – 0,5 га

2. Земельні ділянки для будівництва та експлуатації багатоквартирних житлових будинків з при домовими територіями, площею 1,9 га.

3. Ділянки загального використання:

-  вулиці, проїзди, тротуари, озеленення, загальною площею 5,4 га.                                

Місце і строки ознайомлення з проектом ДПТ та звітом про СЕО:

повідомлення про оприлюднення, проект детального планутериторіїпо проспекту Суворова (в`їзд з боку м. Одеси) у м. Ізмаїл Одеської області (1 черга) та звіт про СЕО,  оприлюднюється  у засобах масової інформації  для врахування пропозицій громадськості та на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення», а також в приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради  за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569, e-mail: izmarh@odessa.gov.ua протягом 30 днів з 11.12.2020.

Громадське обговорення (слухання) проводиться наступними заходами: У зв’язку із настанням обставин непереборної сили (встановленням загальнонаціонального карантину із застосовуванням ряду обмежувальних заходів відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)»

- для ознайомлення громадськості повідомлення про оприлюднення, графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО розміщено наофіційному сайті Ізмаїльської міської ради - izmail-rada.gov.ua, у розділі «Громадське обговорення»;

- для ознайомлення громадськості та отримання усних консультацій спеціалістів графічні та текстові матеріали проекту ДПТ та звіту про СЕО розміщено на стенді у приміщенні   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради за адресою: м.  Ізмаїл Одеської області, пр. Суворова, буд.62 каб. 405. тел. 0484172569 з дотриманням карантинних обмежень;

- Електроні консультації з громадськістю e-mail: izmarh@odessa.gov.ua.

Заплановані  інформаційні заходи:

- розміщення графічних та текстових матеріалів на офіційному сайті Ізмаїльської міської ради у розділі «Громадське обговорення» та у приміщені   управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради;

- електроні консультації на e-mail: izmarh@odessa.gov.ua;

-  отримання усних консультацій та ознайомлення з проектом ДПТ, повним текстом звіту про СЕО, вихідними даними до проекту ДПТ, пояснювальною запискою, звертатися до каб. 405 управління містобудування та архітектури Ізмаїльської міської ради з 21.12.2020 по 29.12.2020  з 10.00 до 12.00  з дотриманням карантинних заходів;

- інформування мешканців міста Ізмаїл про проект детального плану через засоби масової інформації;

- інформування власників та користувачів земельних ділянок, розміщених на території, щодо якої розроблено проект детального плану, через засоби масової інформації.

Пропозиції  приймаються у письмовому та електронному вигляді e-mail: izmarh@odessa.gov.ua  із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом заявника (для письмового звернення) і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил. В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

 Пропозиції та зауваження подавати до  управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради за адресою: м. Ізмаїл, Одеської області, пр. Суворова, буд.62 к.405. тел. 0484172569. e-mail: izmarh@odessa.gov.ua  Термін надання пропозицій з 11 грудня 2020 р

Строк завершення подачі та розгляду пропозицій  - до 9 січня 2021 року.Пропозиції  подані особами  після встановленого  строку, залишаються без розгляду.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій - начальник управління містобудування та архітектури Ізмаїльської  міської ради Кагал Лариса Альбертівна                                                       

Виконавчий комітет  Ізмаїльської міської ради                      

Обновлено 14.12.2020 09:54  

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 257 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22024979

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Громадське обговорення ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ ДЛЯ ВРАХУВАННЯ ГРОМАДСЬКИХ ІНТЕРЕСІВ ПІД ЧАС РОЗРОБЛЕННЯ ДОКУМЕНТУ ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ