• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Інформація для громадських формувань
Інформація для громадських формувань

Особливості найменування громадського формування

E-mail Печать PDF

Написання найменування громадських формувань

Вимоги:

  • повинно містити інформацію про її організаційно-правову форму, яка визначається відповідно до класифікації організаційно-правових форм господарювання, затвердженої центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері технічного регулювання, та назву;
  • може складатися з власної назви юридичної особи, а також містити інформацію щодо мети діяльності, виду, способу утворення, залежності юридичної особи та інші відомості згідно з вимогами до найменування окремих організаційно-правових форм юридичних осіб, установленими законодавством;
  • може мати, крім повного найменування, скорочене найменування;
  • не може бути тотожним найменуванню іншої юридичної особи;
  • викладається державною мовою та додатково англійською мовою (за наявності);
  • забороняється використання повних чи скорочених найменувань органів державної влади або органів місцевого самоврядування, або похідних від цих найменувань, або історичних державних найменувань, а також термінів, абревіатур, похідних термінів, заборона використання яких передбачена законами України, символіки комуністичного та/або націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів;
  • найменування відокремленого підрозділу повинно містити слова "відокремлений підрозділ" ("філія", "представництво" тощо) та вказувати на належність до юридичної особи, яка створила зазначений відокремлений підрозділ. 
Подробнее...
 

Статут громадської організації зі статусом юридичної особи

E-mail Печать PDF

Стату́т (лат. statutum, від лат. statuo — встановлюю, вирішую) громадської організації — встановлений засновниками  організації обсяг правил, які регулюють діяльність організації, її відносини з іншими організаціями та громадянами, права й обов’язки у певній сфері суспільних відносин.

Цей установчий документ являє собою цілий комплекс правил, прийнятий самою громадською організацією, покликаний організувати і врегулювати діяльність цієї організації найкращим чином. Зміст статуту не повинен суперечити законодавству, що регулює діяльність громадських організацій.

Статути громадських організацій характеризуються своїми особливостями.

Подробнее...
 

Строк розгляду документів, поданих для державної реєстрації

E-mail Печать PDF

Строк розгляду документів, поданих для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань регулюється Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», Постановою Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 №1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань у скорочені строки».

Розгляд документів, поданих для державної реєстрації та проведення інших реєстраційних дій, здійснюється у такі строки:

Подробнее...
 

До уваги представників громадських організацій

E-mail Печать PDF

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» громадські організації та їх спілки, зареєстровані на день введення вказаного закону, мали можливість зареєструвати  зміни до власних установчих документів якими вони б приводились у відповідність до вказаного закону без справляння плати за державну реєстрацію таких змін   протягом п'яти років з дня введення закону в дію.

Враховуючи, що  Закон України «Про громадські об’єднання » введений в дію 01 січня 2013 року  термін для безкоштовної реєстрації сплинув 01 січня 2018 року.

Отже, у разі реєстрації змін, у тому числі до установчих документів, громадської організації або громадської спілки (у тому числі у зв’язку з приведенням його у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання») сплачується адміністративний збір у розмірі встановленому статтею 36  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що станом на 01 січня 2018 року становить 180 грн. ).

 

Змінились розміри адміністративного збору

E-mail Печать PDF

У зв’язку з набранням чинності  Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» з 01 січня 2018 року змінився розмір адміністративного збору, так зокрема за реєстрацію змін для юридичної особи необхідно сплачувати - 530 гривень, за реєстрацію змін громадського об’єднання (громадську організацію або громадську спілку) - 180 гривень.

Відповідно змінились і суми плати за реєстрацію у скорочені строки, так за реєстрацію:

протягом двох робочих днів - за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою необхідно сплатити - 350 гривень;

Подробнее...
 


Страница 1 из 8

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 467 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22016896

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Інформація для громадських формувань