• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Інформація для громадських формувань Стаття №1 - Запроваджено подачу документів громадських формувань через фронт-офіс

Стаття №1 - Запроваджено подачу документів громадських формувань через фронт-офіс

E-mail Печать PDF

У зв’язку з реформуванням органів юстиції та ліквідацією районних, міськрайонних управлінь юстиції області на сьогодні державну реєстрацію громадських організацій, структурних утворень політичних партій, організацій профспілок, роботодавців інших громадських формувань в межах Одеської області здійснює  Головне територіальне управління юстиції у Одеській області.

Вказане зумовлює ряд незручностей для заявників з віддалених від обласного центру населених пунктів, зокрема, в частині подачі документів для проведення реєстраційних дій до Головного територіального управління юстиції особисто.

Слід відмітити, що Порядком державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи передбачено можливість подання документів як шляхом звернення безпосередньо до реєструючого органу, так і через фронт-офіси, тобто Центри надання адміністративних послуг, які утворені при районних державних адміністраціях, міських, міст обласного значення рад нашої області.

З метою забезпечення конституційного права громадян на свободу об’єднання, у заявників є змога подавати документи для проведення державної реєстрації громадських організацій з правом юридичної особи та їх відокремлених підрозділів, структурних утворень політичних партій з правом юридичної особи, організацій профспілок через Центр надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради.

Слід зауважити, що до оновлення програмного забезпечення ведення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань прийом документів громадських формувань, які мають намір здійснювати свою діяльність без статусу юридичної особи (наприклад, громадських організацій чи структурних утворень політичних партій, утворених без права юридичної особи) буде проводитись виключно Головним територіальним управлінням юстиції в Одеській області.

Одночасно повідомляємо, що на офіційному веб-сайті м. Ізмаїла  розміщена актуальна інформація для засновників та керівників громадських формувань, зокрема перелік та зразки документів, необхідних для проведення реєстраційних дій.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 353 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13876259

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Інформація для громадських формувань Стаття №1 - Запроваджено подачу документів громадських формувань через фронт-офіс