• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Інформація для громадських формувань Стаття №2 – До уваги громадських/благодійних організацій

Стаття №2 – До уваги громадських/благодійних організацій

E-mail Печать PDF

28 жовтня Президент Петро Порошенко підписав Закон України №5067 від 05.09.2016 р.  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності".

 

Законом вносяться зміни до низки нормативних актів, якими передбачається забезпечення захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном.

В контексті громадських/благодійних організацій це означає, що:

– громадські і благодійні організації не платитимуть за приведення своїх статутів у відповідність до нового Податкового кодексу і законодавства про декомунізацію (ст.. 36)

 зменшення в 3 рази розміру адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію – до 0,1 розміру мінімальної заробітної плати (на сьогодні 160 грн.)

 скасовано плату адміністративного збору за реєстрацію символіки, яку платили окремі групи громадських організацій (об’єднань інвалідів, чорнобильців)

 ПРАВО, а не ОБОВ’ЯЗОК, громадської чи благодійної організації визначати необхідність нотаріального посвідчення підписів на рішенні та установчих документах (ухваленим законом передбачено, що громадські та благодійні організації можуть за власним бажанням передбачити в статуті своєї організації таку можливість – нотаріально посвідчувати підписи при зміні керівних органів, статуту чи інших відомостей).

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 220 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13878709

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Інформація для громадських формувань Стаття №2 – До уваги громадських/благодійних організацій