• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Інформація для громадських формувань Стаття №2 – До уваги громадських/благодійних організацій

Стаття №2 – До уваги громадських/благодійних організацій

E-mail Печать PDF

28 жовтня Президент Петро Порошенко підписав Закон України №5067 від 05.09.2016 р.  "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення державної реєстрації прав на нерухоме майно та захисту прав власності".

 

Законом вносяться зміни до низки нормативних актів, якими передбачається забезпечення захисту прав власності, економічних інтересів громадян та інвесторів, а також зменшення ризиків незаконного заволодіння майном.

В контексті громадських/благодійних організацій це означає, що:

– громадські і благодійні організації не платитимуть за приведення своїх статутів у відповідність до нового Податкового кодексу і законодавства про декомунізацію (ст.. 36)

 зменшення в 3 рази розміру адміністративного збору за державну реєстрацію змін до відомостей про громадське об’єднання чи благодійну організацію – до 0,1 розміру мінімальної заробітної плати (на сьогодні 160 грн.)

 скасовано плату адміністративного збору за реєстрацію символіки, яку платили окремі групи громадських організацій (об’єднань інвалідів, чорнобильців)

 ПРАВО, а не ОБОВ’ЯЗОК, громадської чи благодійної організації визначати необхідність нотаріального посвідчення підписів на рішенні та установчих документах (ухваленим законом передбачено, що громадські та благодійні організації можуть за власним бажанням передбачити в статуті своєї організації таку можливість – нотаріально посвідчувати підписи при зміні керівних органів, статуту чи інших відомостей).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 536 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8243004

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная Інформація для громадських формувань Стаття №2 – До уваги громадських/благодійних організацій