• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Інформація для громадських формувань Стаття №3 - ДО УВАГИ ВСІХ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

Стаття №3 - ДО УВАГИ ВСІХ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!

E-mail Печать PDF

21.12.2016 Верховна Рада України прийняла проект закону № 5368 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо поліпшення інвестиційного клімату».

Уряд на півроку відтермінував перереєстрацію громадських організацій з неприбутковим статусом.

 “Неприбуткові підприємства, установи та організації, внесені до Реєстру неприбуткових установ та організацій, що не відповідають вимогам пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, з метою включення до нового Реєстру неприбуткових установ та організацій зобов’язані до 1 липня 2017 року привести свої установчі документи у відповідність із нормами цього Кодексу та у цей термін подати копії таких документів до контролюючого органу. Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не привели свої установчі документи у відповідність із нормами пункту 133.4 статті 133 цього Кодексу, після 1 липня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій”.

Таким чином, неприбуткові громадські формування мають додаткові півроку до 1липня 2017 на перереєстрацію своїх установчих документів!

Податковим кодексом України визначено, що неприбутковим підприємством, установою та організацією є підприємство, установа та організація (далі - неприбуткова організація), що одночасно відповідає таким вимогам:

1) утворена та зареєстрована в порядку, визначеному законом, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації;

2) установчі документи якої містять заборону розподілу отриманих доходів (прибутків) або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов’язаних з ними осіб;

3) установчі документи якої передбачають передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). (Положення цього абзацу не поширюється на об’єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків)

4) внесена контролюючим органом до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

5) доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої неприбуткової організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.

 

 

Перелік необхідних документів та вимоги

Для реєстрації змін до установчих документів згідно вимог частини чотири статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» необхідно підготувати наступні документи:

1) заява про державну реєстрацію змін до відомостей про юридичну особу;

2) примірник оригіналу (нотаріально засвідчена копія) рішення уповноваженого органу управління юридичної особи про зміни, що вносяться;

3) реєстр осіб (громадян), які брали участь в засіданні уповноваженого органу управління юридичної особи, - у разі внесення змін до відомостей про громадські об’єднання;

4) документ, що підтверджує правомочність прийняття рішення відповідно до статуту громадського формування;

5) установчий документ (статут, положення) юридичної особи в новій редакції;

6) заява про включення до Реєстру неприбуткових установ та організацій, - за бажанням заявника у разі внесення до установчих документів змін, які впливають на систему його оподаткування.

Рішення уповноваженого органу управління юридичної особи викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами).

Установчий документ викладається у письмовій формі, прошивається, пронумеровується та підписується головою та секретарем загальних зборів (у разі прийняття такого рішення загальними зборами).

Справжність підписів на рішенні та установчому документі нотаріально засвідчується, крім громадських організацій та громадських спілок.

Адміністративний збір за державну реєстрацію змін що пов’язані з приведенням установчих документів у відповідність до чинного законодавства не справляється.

 Громадські формування (громадські організації, громадські спілки, профспілки та їх ланки, структурні утворення політичних партій, організації роботодавців та ін.) можуть подати документи для внесення змін до статутів до наступних органів:

  • Головне територіальне управління юстиції в Одеській області (м.Одеса, вул. Старицького 10-а).

Центр надання адміністративних послуг Ізмаїльської міської ради (м. Ізмаїл, пр.. Суворова,62, каб. 114)

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 жовтня у м. Ізмаїл народилося 15 малюків -  7 дівчинок (з них одна двійня) та  8 хлопчиків 

 

Сейчас 356 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13882210

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Інформація для громадських формувань Стаття №3 - ДО УВАГИ ВСІХ НЕПРИБУТКОВИХ ГРОМАДСЬКИХ ФОРМУВАНЬ!