• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Інформація для громадських формувань Зміна місцезнаходження чи керівника неприбуткового підприємства: чи подавати заяву за ф. №1-РН?

Зміна місцезнаходження чи керівника неприбуткового підприємства: чи подавати заяву за ф. №1-РН?

E-mail Печать PDF

Чи необхідно подавати реєстраційну заяву за формою №1-РН у разі зміни місцезнаходження неприбуткового підприємства, яка пов’язана зі зміною адмінрайону, керівника або бухгалтера? 

Неприбуткова організація має подати за основним місцем обліку реєстраційну заяву за формою №1-РН з позначкою «зміни» у разі:

 

·         зміни організаційно-правової форми неприбуткової організації,

 

·         внесення змін до її установчих документів або установчих документів організації вищого рівня, на підставі яких діє неприбуткова організація (для первинних організацій політичних партій або професійних спілок).  

 

Інформація про зміну місцезнаходження неприбуткової організації, яка пов’язана зі зміною адміністративного району, або про зміну керівника такої організації оновлюється в контролюючих органах на підставі відомостей, отриманих від державного реєстратора, в порядку, визначеному Законом №755-IV.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 235 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6798945

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Інформація для громадських формувань Зміна місцезнаходження чи керівника неприбуткового підприємства: чи подавати заяву за ф. №1-РН?