• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Інформація для громадських формувань До уваги представників громадських організацій

До уваги представників громадських організацій

E-mail Печать PDF

Відповідно до пункту 4 Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про громадські об’єднання» громадські організації та їх спілки, зареєстровані на день введення вказаного закону, мали можливість зареєструвати  зміни до власних установчих документів якими вони б приводились у відповідність до вказаного закону без справляння плати за державну реєстрацію таких змін   протягом п'яти років з дня введення закону в дію.

Враховуючи, що  Закон України «Про громадські об’єднання » введений в дію 01 січня 2013 року  термін для безкоштовної реєстрації сплинув 01 січня 2018 року.

Отже, у разі реєстрації змін, у тому числі до установчих документів, громадської організації або громадської спілки (у тому числі у зв’язку з приведенням його у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання») сплачується адміністративний збір у розмірі встановленому статтею 36  Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» (0,1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб, що станом на 01 січня 2018 року становить 180 грн. ).

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  10 по 17  декабря  в Измаиле родились 9 малышей, 6 девочек и 3  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 600 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7060081

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Інформація для громадських формувань До уваги представників громадських організацій