• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Обгрунтування процедур закупівель Обгрунтування процедур закупівель УЖКГ Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору діаметром 1000 мм з відновленням дорожнього покриття після провалів по вул. Нахімова 300-б у м. Ізмаїлі Ізмаїльс

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору діаметром 1000 мм з відновленням дорожнього покриття після провалів по вул. Нахімова 300-б у м. Ізмаїлі Ізмаїльс

E-mail Печать PDF

 Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору діаметром 1000 мм з відновленням дорожнього покриття після провалів по вул. Нахімова 300-б у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

 

Замовник

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду

ДК 021:2015 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт каналізаційного колектору діаметром 1000 мм з відновленням дорожнього покриття після провалів по вул. Нахімова 300-б у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області).

 

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Переговорна процедура (скорочена) UA-2021-09-01-005733-a

Розмір бюджетного призначення

1 700 776,44 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Протокол № 16 від 28.08.2021р. проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про визнання ситуації надзвичайної щодо самопливного колектору d 1000 мм по вул. Нахімова, 300-б у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області» та протокол № 18 від 31.08.2021р. проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій «Про виконання заходів щодо самопливного колектору d 1000 мм по вул. Нахімова, 300-б у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області»

25.08.2021 року відбувся провал дорожнього покриття, внаслідок руйнування чавунної труби самопливного колектору d1000 мм по вул. Нахімова, 300-б. В місті провалу утворилась стічна яма відкритого типу. У місті провалу повністю зруйнована чавунна труба. Самопливний колектор знаходиться в аварійному стані. Вказаний самопливний каналізаційний колектор є єдиним колектором, який відводить стічні води міста в очисні споруди ПАТ «Ізмаїльський целюлозно-картонний комбінат». Вразі перекриття колектору відвід стічних вод буде припинено, що призведе до припинення водопостачання міста Ізмаїл.

Протоколом № 16 від 28.08.2021р. проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій дана ситуація була визнана надзвичайною, згідно з п. 1.21 наказу МНС України № 1400 від 12.12.2012 року «Про затвердження класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій».

Враховуючи вищевикладене, переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю ДК 021:2015 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт каналізаційного колектору діаметром 1000 мм з відновленням дорожнього покриття після провалів по вул. Нахімова 300-б у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області) відповідно до абзацу 1 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

Пункт закону:

Згідно з частиною 4 та 5 ст. 40 Закону за результатами проведених переговорів з учасником (учасниками) процедури закупівлі замовник приймає рішення про намір укласти договір про закупівлю. Повідомлення про намір укласти договір про закупівлю обов’язково безоплатно оприлюднюється в електронній системі закупівель протягом одного дня після ухвалення рішення.

 

Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України та умовам цього Договору.

Обґрунтування бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даної послуги, бюджетного запиту, та затверджений рішенням Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

 

 

 

 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 234 гостей онлайн
Просмотры материалов : 22024818

Голосування:

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Обгрунтування процедур закупівель Обгрунтування процедур закупівель УЖКГ Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору діаметром 1000 мм з відновленням дорожнього покриття після провалів по вул. Нахімова 300-б у м. Ізмаїлі Ізмаїльс