• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Інформація про роботу спостережної комісії при виконавчому комітеті Ізмаїльської міської ради за 2011 рік

E-mail Печать PDF

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004  № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», рішенням виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради від 29.01.09 №128 було затверджено нове Положення про спостережну комісію при виконавчому комітеті Ізмаїльської міської ради. В своїй діяльності спостережна комісія керується Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбували покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк» та іншими нормативними документами. 

Згідно з основними завданнями, покладеними на спостережну комісію, у 2011 році було проведено 12 засідань. На засіданнях комісії заслуховувалась інформація дільничних інспекторів міліції, кримінальної міліції у справах дітей Ізмаїльського МВ ГУМВС України в Одеській області, кримінально-виконавчої інспекції, Ізмаїльського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості населення, УПтаСЗН щодо особливості роботи з особами умовно-достроково звільненими, їх реабілітації, ресоціалізації, вирішення проблем відсутності документів, що засвідчують особу, відновлення свідоцтв про освіту та інші питання. 

На підставі інформації Ізмаїльського МВ ГУМВС України в Одеській області, ведеться облік осіб умовно-достроково звільнених від відбування покарання, які є мешканцями м. Ізмаїл. На засіданнях  спостережної комісії за особами були закріплені члени комісії з метою організації громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання. Три особи отримали допомогу у відновленні паспортів громадян України, чотирьом особам надана матеріальна допомога та продуктами харчування. У 2011 р. на облік спостережної комісії було поставлено - 21 особу, які звільнились умовно-достроково. 

На підставі змін в законодавстві України про адміністративні правопорушення з 2009 року введено такий вид покарання осіб, які вчинили адміністративні правопорушення, як безоплатні суспільно корисні роботи. Розпорядженням міського голови від 09.12.2010  № 457р затверджено перелік підприємств, установ та організацій, на яких  проводились безоплатні громадські роботи у 2011 році. Протягом минулого року 198 осіб відбували адміністративні покарання у виді громадських робіт.

В Ізмаїльському слідчому ізоляторі щоп’ятниці спеціаліст міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  проводив  соціально-психологічну та інформаційну роботу з неповнолітніми, які чекають вирок суду,  та особами, які звільняються, цією роботою охоплено 37 осіб. Також першу середу кожного місяця спеціалістом проводилась групова та індивідуальна робота з дітьми, які засуджені до покарання без позбавлення волі, всього охоплено 19 осіб.

До роботи спостережної комісії були залучені громадські організації міста, такі як Ізмаїльська філія ОБФ «Дорога к дому», «Придунайський центр громадських ініціатив», «Право на майбутнє», Ізмаїльська болгарська громада ім. Св.Софії,  Ізмаїльське відділення Міжнародного благодійного фонду «Варнава».

Інформація про роботу спостережної комісії друкувалась у міських засобах масової інформації.

 

Керуючий справами,

заступник голови спостережної комісії                                                                                     Р.В. Первушин

Обновлено 23.05.2012 09:06  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  20 по 27 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків -  9  дівчинок та 4 хлопчика, з них одна двійня

 

Сейчас 256 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9444101

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна