• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Про внесення змін до розпорядження міського голови № 832р від 14.12.2020 «Про скликання 4-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання»

E-mail Печать PDF

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997: 

1.      Внести зміни до розділу ІІ розпорядження міського голови № 832р від 14.12.2020 «Про скликання 4-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання»: 

1.1 доповнити розділ II наступним пунктом: 

 «31. Про внесення змін до Статуту комунального підприємства «Ізмаїльська міська друкарня».

Доповідає: Лянгузов Сергій Олександрович – директор КП «Ізмаїльська міська друкарня». 

1.2  привести у відповідність нумерацію пунктів ІІ розділу. 

1.3  доповнити розділ 2 питання № 35 «Про регулювання земельних відносин з громадянами» рекомендованого порядку денного наступними пунктами: 

«2.49. Про надання гр.  Шовенко Марії Федорівні земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Фучіка Юліуса, 50.

2.50. Про надання гр. Грабовенко Марії Миколаївні земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Жуковського, 32.

2.51. Про надання гр. Лук’яненку Олегу Максимовичу, гр. Лук’яненко Світлані Олексіївні, гр. Конигіній Ірині Олегівні у довгострокову оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Телеграфна, 43-а».

 

1.4         виключити пункт 1.1. розділу 1 питання № 35 «Про регулювання земельних відносин з громадянами» рекомендованого порядку денного.

 

1.5   привести у відповідність нумерацію пунктів розділу 1 питання № 35 «Про регулювання земельних відносин з громадянами».

 

1.6         доповнити розділ 1 питання № 35 «Про регулювання земельних відносин з громадянами» рекомендованого порядку денного наступним пунктом:

 

«1.72. Про відмову у наданні дозволу гр. Бажак Вікторії Георгіївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою: Одеська область, Ізмаїльський район, м. Ізмаїл, вул. Кулікова, 4-б».

 

1.7         доповнити розділ 4 питання № 35 «Про регулювання земельних відносин з громадянами» рекомендованого порядку денного наступним пунктом:

 

«4.5.  Про скасування  рішення  Ізмаїльської міської ради № 3256-VІ від 27.09.2013»». 

 

2.      Контроль над виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Ізмаїльський міський голова                                                                      А.В. Абрамченко

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 січня  у м. Ізмаїл народилися  9 малюків -  4 дівчинки та  5 хлопчиків

 

Сейчас 139 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11981066

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна