• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Новий рік та Різдво Христове

E-mail Печать PDF

Шановні ізмаїльчани!

Новий рік та Різдво Христове завжди наповнені добрим світлом, незмінно пов'язані з вірою і надією на виконання заповітних бажань. Вони нагадують нам про ті незмінні цінності, які об'єднують нас, надають нам сили, допомагають долати труднощі і впевнено рухатися вперед: це любов до своїх близьких і рідних людей, до свого міста, до своєї країни.

Рік, що минає, як ніякий інший збагатив нас досвідом, згуртував і зробив мудрішими і добрішими. Разом з Вами у 2020 році ми турбувались про здоров’я та благополуччя ізмаїльчан, ми в черговий раз заклали фундамент для подальшого розвитку нашого міста. Завдяки Вашій підтримці, Вашої довірі за результатами місцевих виборів ми втретє сформували працездатну та ефективну міську раду. У кожного з нас є підстави пишатися досягнутим - Ізмаїл став спокійним, безпечним і упорядкованим містом, в якому працюють бюджетоутворюючі та комунальні підприємства, розвивається економіка та соціальна сфера, скоротився відтік населення, з'являються молоді сім'ї, зростає народжуваність. Ми послідовно йдемо до мети, яка об'єднує нашу громаду, - стати містом, в якому хочеться жити, працювати та ростити своїх дітей.

Напередодні Нового, 2021 року, ми як ніколи сповнені надій на краще життя - на мир і злагоду в нашій країні, здоров'я і благополуччя близьких, щасливе майбутнє наших дітей. Це головна запорука наших нинішніх і подальших успіхів і перемог.

 

Шановні ізмаїльчани! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть сердечні вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Від щирого серця хочеться побажати всім нам міцності духу та здоров'я, вірних і надійних друзів, ентузіазму та натхнення. Нехай Різдвяна зоря об'єднає усіх - тих, хто зустрічає свята в сімейному колі, і тих, хто далеко від рідного дому, і благословить наші слова, думки і справи. Хай у кожному домі оселяться щастя, любов, добро і злагода. Нехай в наших серцях завжди живе почуття єдиної, великої, дружньої родини ізмаїльчан.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові і віри в себе та в процвітання нашого міста і країни. Подаруємо близьким найцінніше - любов і тепло наших сердець, увагу та турботу!

Щасливого Нового року, радісних різдвяних свят!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко

Обновлено 31.12.2020 12:57  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 4 по 11 січня  у м. Ізмаїл народилися  9 малюків -  4 дівчинки та  5 хлопчиків

 

Сейчас 143 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11981313

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна