• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Про внесення змін до розпорядження міського голови № 58р від 20.01.2021 «Про скликання 5-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання»

E-mail Печать PDF

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997:

 1.      Внести зміни до розділу ІІ розпорядження міського голови № 58р від 20.01.2021 «Про скликання 5-ї сесії Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області VIII скликання»: 

1.1 доповнити розділ II наступним пунктом:

«16. Про створення резерву в секретаріаті виконавчого комітету та виконавчих органах Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області та затвердження його Порядку формування.

Доповідає: Пономаренко Світлана Іванівна – начальник відділу кадрової роботи та з питань служби в органах місцевого самоврядування.

17. Про внесення змін до Статуту комунальної установи Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області «Ізмаїльський Фонд підтримки підприємництва.

Доповідає: Оленєва Тетяна Василівна – начальник управління економіки.

18. Про внесення змін до Статуту комунального закладу «Ізмаїльський міський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області.

Доповідає: Єнакієва Тетяна Іванівна – начальник служби у справах дітей.».

1.2 доповнити розділ питання № 14 «Про регулювання земельних відносин із суб’єктами господарювання» рекомендованого порядку денного наступними пунктами:

 «7. Про надання фізичній особі Казачинській Ользі Спиридонівні та фізичній особі Цибіній Ганні Володимирівні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в зв’язку із зміною цільового призначення земельної ділянки, що розташована за адресою вулиця Телеграфна, 49а у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, що розташована за адресою: вулиця Покровська, 1 у м. Ізмаїл Ізмаїльського району Одеської області».

2.      Контроль над виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Ізмаїльський міський голова                                                                      А.В. Абрамченко   

Обновлено 27.01.2021 15:54  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

  

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 25 січня по 01 лютого у м. Ізмаїл народилися  7 малюків -  5 дівчинок та  2 хлопчика

 

Сейчас 261 гостей онлайн
Просмотры материалов : 12199569

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна