• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території м. Ізмаїл

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  на виконання  постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами та доповненнями), протоколу  позачергового засідання  Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від  22.03.2021 № 6: 

1.     З  метою  запобігання  поширенню  на  території  м.  Ізмаїл  гострої   респіраторної

хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, продовжити  на території м. Ізмаїл дію карантину до 30 квітня 2021 року.

            2. Суб’єктам господарювання всіх форм власності забезпечити виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09.12.2020 № 1236, відповідно до «червоного» рівня епідемічної небезпеки, з 23 березня 2021 року на території м. Ізмаїл, додатково до протиепідемічних обмежень, передбачених пунктом 3 цієї постанови (для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки) забороняється:

1) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень, замовлень на винос і на літніх площадках;

2) приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

3) приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

4) приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які торгують товарами на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, непродовольчими товарами, а також: пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами гігієни та побутовою хімією, засобами зв’язку, друкованими засобами масової інформації, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, засобами захисту рослин, без обмеження доступу відвідувачів до інших товарів, представлених в асортименті зазначених суб’єктів господарювання;

- торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

- провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, ремонту комп’ютерів, побутових виробів і предметів особистого вжитку, перукарень та салонів краси за попереднім записом;

- виконання робіт із збирання і заготівлі відходів;

- провадження діяльності з надання телекомунікаційних послуг. Приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність з надання телекомунікаційних послуг, здійснюється за попереднім записом;

5) приймання відвідувачів закладів культури і проведення культурних масових заходів;

6) приймання у спортивних залах, фітнес-центрах відвідувачів, крім готелів з розвинутою, спортивною інфраструктурою;

7) проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів;

8) робота закладів громадського харчування та місць для харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері за замовленням клієнтів;

9) діяльність непродовольчих ринків;

10) відвідування закладів освіти незалежно від форми власності її здобувачами. Освітній процес організувати з використанням дистанційних технологій;

11) регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у міському сполученні, крім перевезення:

- автомобільними транспортними засобами, за умови забезпечення:

а) наявності у водіїв і пасажирів засобів індивідуального захисту;

б) розміщення пасажирів в межах кількості місць для сидіння;

в) за спеціальним режимом роботи, у зв’язку з тим, що на території м. Ізмаїл діє лише перевезення пасажирів автомобільним транспортом у режимі «маршрутне таксі» та для забезпечення доступу громадян до міста роботи, лікувальних та дошкільних закладів, продовольчих ринків та інших об’єктів соціальної інфраструктури, про що проінформувати органи Патрульної поліції;

- легковими автомобілями, кількість пасажирів, включаючи водія, в яких не більше п’яти осіб без урахування осіб віком до 14 років;

- службовими та/або орендованими автомобільними транспортними засобами підприємств, закладів та установ за умови забезпечення водіїв та пасажирів під час таких перевезень засобами індивідуального захисту в межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які поінформовано не менше ніж за два дні органи Національної поліції; 

3. Суб’єктам господарювання всіх форм власності, до відома, з 23 березня 2021 року на території міста Ізмаїл додатково до протиепідемічних обмежуваних заходів, передбачених “червоним” рівнем епідемічної небезпеки, запровадити посилені карантинні протиепідемічні заходи шляхом: 

1) Надання можливості працювати дистанційно щонайменше 50% персоналу. Перевагу дистанційної роботи надавати особам віком старше 60 років, а також особам з хронічними захворюваннями. 

2) Здійснення щоденного температурного скринінгу працюючих осіб з метою активного виявлення хворих. 

3) Дотримання обов’язкового маскового режиму, соціального дистанціювання та особистої гігієни із застосуванням антисептичних засобів. 

4) Регулярного проведення вологого прибирання із застосуванням дезінфекційних засобів, а також провітрювання приміщень та в автомобільних, транспортних засобах, які здійснюють нерегулярні перевезення пасажирів. 

5) Максимального обмеження фізичного доступу громадян, які не є працівниками відповідних органів, до приміщень адміністративних будівель. 

6) Скасування до особливого розпорядження проведення особистих прийомів громадян в усіх органах влади. 

7) Максимального переведення в режим відео-конфсренцій усіх заходів та засідань колегіальних і дорадчих органів, у тому числі органів місцевого самоврядування (за винятком виключних випадків). 

4. Керівнику АТ «Ощадбанк» в м. Ізмаїл рекомендувати негайно призупинити роботу відділення та терміналу, розташованих в адміністративній будівлі за адресою: м. Ізмаїл, пр. Суворова, 62. 

5. Центру надання адміністративних послугобмежити доступ громадян до приміщень та здійснювати прийом лише за телефонним записом. 

6. Директорам позашкільних та дошкільних закладів освіти:

6.1.  Дошкільні заклади освіти продовжують освітню діяльність  у закладах з чітким дотриманням протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби та організовують освітню діяльність вихованців у закладах, згідно затверджених відділом освіти графіків.

6.2. Позашкільним закладам освіти освітній процес організувати з використанням дистанційних технологій. 

7. КНП ІМР ІР ОО «Ізмаїльська міська центральна лікарня» та рекомендувати КНП «Дунайська обласна лікарня» Одеської обласної ради та КНП Саф’янівської сільської ради «Центральна районна лікарня» призупинити відвідування пацієнтів на території лікарень. 

8.Ізмаїльському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Одеській області, спільно з відділом з організації несення служби в м. Ізмаїл УПП в Одеській області ДПП та в/ч № 3058 Національної гвардії України, Ізмаїльському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області та управлінню економіки Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського районуОдеської області здійснювати посилений контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів, передбачених постановою Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами). 

9. Ізмаїльському міжрайонному управлінню Головного управління Держпродспоживслужби в Одеській області продовжувати широку інформаційну та роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання та виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 09 грудня 2020 року № 1236 (зі змінами). 

10. Розпорядження Ізмаїльського міського голови Ізмаїльського району Одеської від 24.02.2021 №112р «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних  протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території м. Ізмаїл» вважати таким, що втратило чинність. 

11. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 Ізмаїльський міський голова                                                                            

 Ізмаїльського району Одеської області                                                          А.В. Абрамченко

 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З  22 по 29 березня  у м. Ізмаїл народилися  7 малюків -  3 дівчинки та  4 хлопчика

 

Сейчас 293 гостей онлайн
Просмотры материалов : 12698808

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна