• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Проведено державну атестацію комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Дитяча школа мистецтв ім. С.О. Малаховського»

E-mail Печать PDF

Відповідно до Порядку державної атестації дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладів,затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України № 67 від 30.01.2015, спільного листа Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури України «Щодо проведення державної атестації позашкільних навчальних закладів освіти сфери культури» № 1/9-299/1073/0/6-15 від 24.06.2015 на виконання наказу відділу культури «Про проведення державної атестації Ізмаїльської дитячої школи мистецтв ім. С.О. Малаховського» № 1-92 від 24.10.2016, на підставі висновку атестаційної комісії щодо результатів атестаційної експертизи від 12.12.2016, здійснено атестаційну експертизу комунального закладу Ізмаїльської міської ради «Дитяча школа мистецтв ім. С.О. Малаховського».

            Атестаційна експертиза була проведена в термін з 28 листопада по 07 грудня 2016 року. Атестаційну експертизу проводила експертна комісія у складі 11 осіб (фахівців та представників громадськості), які забезпечили експертну перевірку всіх напрямків діяльності закладу за робочою програмою, затвердженою начальником відділу культури. Експерта комісія підготувала акт атестаційної експертизи.

            Загальний висновок щодо рівня освітньої діяльності здійснено на основі зведеного аналізу за 13 розділами.

Ізмаїльська дитяча школа мистецтв Малаховського є комунальним закладом Ізмаїльської міської ради. Була заснована у листопаді 1945 року як музична школа. Перший набір до школи складався всього з 15 учнів, а вже у 1965 році на 5 відділах школи навчалося 748 учнів. У педагогічному колективі працювало 55 викладачів, з яких 23 педагога були її випускниками.

У 2001 році Ізмаїльська дитяча музична школа була реорганізована в Ізмаїльську дитячу школу мистецтв (розпорядження міського голови від 02.08.2001 року № 543). А з листопада 2012 року – присвоєно ім'я Сергія Олександровича Малаховського - музиканта, диригента, педагога, одного з найяскравіших діячів культури міста (рішення Ізмаїльської міської ради від 30 листопада 2012 року № 2594-VI).

Сьогодні ДШМ ім. С.О.Малаховського – це провідна школа Придунавя та згуртований колектив професіоналів та однодумців; надає початкову спеціальну мистецьку освіту за наступними напрямками: музичний, художній, хореографічний, театральний, хоровий, естрадний, створює відповідні структурні підрозділи – відділення та відділи; проводить методичну роботу, спрямовану на вдосконалення програм, змісту, форм і методів навчання; здійснює заходи, направлені на пошук та залучення до навчання обдарованих і талановитих дітей та молоді, розвиток і підтримку їх здібностей та інше. Основна мета діяльності школи - навчити дітей творити й прагнути творчості.

Наразі у школі працює 6 відділень: музичне відділення, яке складається з 6 відділів: фортепіанний відділ, струнно-смичковий відділ, відділ народних інструментів, відділ «Музичне мистецтво естради», відділ сольного співу, теоретичний відділ; хореографічне відділення; театральне відділення; художнє відділення; відділення раннього естетичного і інтелектуального розвитку «Малятко»; відділення танцювальної аеробіки.

Створені та успішно працюють «зразкові» та «народні» колективи: зразковий хореографічний ансамбль «Червона калинонька» (керівник Кіценко А.І.), народний оркестр народної музики «Бессарабія» (керівник Дмитрієв М.І.), зразковий дитячий музичний театр «У Лукомор’я» (керівник Капітанюк Л.О.), народний інструментальний ансамбль джазової музики «Тет-а-тет саунд» (керівник Міхнєв О.М.), зразковий дитячий музичний театр мініатюр «Чародії» (керівник Бікбулатова М.Г.), а також хори молодших та старших класів, вокальні  та інструментальні ансамблі.

У школі працює 61 викладач, з яких 24 мають «вищу категорію» кваліфікаційну категорію, 2 - педагогічне звання «викладач-методист» та 14 - «старший викладач». 3 2014 року збільшено кількість бюджетних місць у школі на 10 осіб і в 2016-2017 навчальному році становить 480 учнів.

У 2006 році колектив школи нагороджений Почесною грамотою Кабінету Міністрів України «За вагомий внесок в забезпечення розвитку музичної освіти, естетичне виховання дітей та юнацтва», у 2008 році Почесною грамотою Одеської облдержадміністрації управління культури і туризму «За високий рівень організації та результативності освітньої діяльності», у 2011 році Почесною грамотою Одеської облдержадміністрації, у 2016 році Почесною грамотою Голови Одеської обласної державної адміністрації. Майстерність викладачів підтверджується успіхами вихованців школи. Велика кількість учнів школи є лауреатами та дипломантами багатьох мистецьких конкурсів.

Дитяча школа мистецтв ім. С.О.Малаховського є співзасновником двох дитячих музичних фестивалів-конкурсів: дитячого фестивалю-конкурсу «Юні таланти Бессарабії» та відкритого академічного фестивалю-конкурсу «Вінок Дунаю», які проводяться у м. Ізмаїлі щорічно.

За роки існування школи багато її випускників здобули вищу музичну освіту та працюють сьогодні у музичних школах Ізмаїльського регіону та Одеської області, в різних містах України та за її межами. Понад 80% випускників працює у рідній школі продовжуючи справу своїх викладачів.

 

            За результатами проведеної роботи експертна комісія визначила, що освітні послуги, які надаються закладом, відповідають державним стандартам початкової спеціальної мистецької освіти.

           Атестаційною комісією було прийнято рішення визнати комунальний заклад Ізмаїльської міської ради «Дитяча школа мистецтв ім. С.О. Малаховського» атестованим.

Обновлено 27.12.2016 08:56  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   7 по 14 мая   в Измаиле родились 7 малышей, 4 девочки и 3 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 213 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6125551

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная