• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

E-mail Печать PDF

21 січня у місті Одеса відбувся обласний етап Всеукраїнської олімпіади з математики. В олімпіаді взяли участь 189 учнів загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області, в тому числі 72 учні ЗНЗ м. Одеси, 33 учнів ЗНЗ міст обласного підпорядкування та 77 учнів із ЗНЗ районів області та 7 учнів з об’єднаних територіальних громад.

Олімпіада проводилася за завданнями, надісланими методичною комісією Міністерства освіти і науки України та Київського національного університету імені Т.Г.Шевченка.

Членами журі працювали кращі вчителі математики з усієї області. Наше місто представляли вчителі математики політехнічного ліцею Іванов Олег Миколайович та Мігов Василь Іванович.

 Гідно показали себе і учні міста Ізмаїла:  учениця 10 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею Стороженко Анастасія та учень 11 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею Мортузаєв Нікіта посіли ІІІ місця у своїх вікових категоріях.

Вітаємо переможців!!!

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   7 по 14 мая   в Измаиле родились 7 малышей, 4 девочки и 3 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 174 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5991517

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная