• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Призери обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

E-mail Печать PDF

28 січня на базі Одеського національного університету імені І. І.Мечникова відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології. В цей день університет зібрав талановитих юних біологів Одещини – гордість та надію своїх батьків та вчителів, переможців шкільних, районних та міських олімпіад.

Його учасниками стали 190 учнів (8 класи – 42 учні; 9 класи – 47 учнів; 10 – 47 учнів;– 54 учні), з них:

із навчальних закладів м. Одеса – 66 учнів,

із приватних закладів м. Одеса – 12 учнів,

із міст обласного підпорядкування – 57 учнів,

із районних шкіл – 47 учнів,

із об’єднаних територіальних громад – 8 учнів.

Учасників олімпіади радо вітали журі та члени організаційного комітету ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології – співробітники біологічного факультету Одеського національного університету імені І. І.Мечникова, Одеського обласного інституту удосконалення вчителів та вчителі біології навчальних закладів Одещини.

Завдання для учасників олімпіади розробили та надіслали члени методичної комісії з Київського національного університету імені Т. Г.Шевченка.

Місто Ізмаїл на олімпіаді представляла команда, яка складалася з 4 учнів різних загальноосвітніх закладів міста. І на цей раз наші діти гідно представили наше місто: учениця  9 класу школи «Стежинка» Воротинцева Наталія та учень 10 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею Бєшкарєв Гліб посіли ІІ місця в олімпіаді та стали одними з кращих біологів області.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

 С  8  по 15 мая в Измаиле родились 10 малышей, 4  мальчика и 6 девочек.

Всего в  2016 году в Измаильском перинатальном центре родились 1 504 малыша, из них  651 - измаильчане (в 2015 году - 1 402  малыша, из них 567  - жители Измаила).

В новом учебном году за школьные парты в Измаиле  сели 8 693 ученика (в прошлом году – 8 319), из них – 1 009  первоклассников (в прошлом году 988).

Сейчас 213 гостей онлайн
Просмотры материалов : 4377390

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная