• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування)

E-mail Печать PDF

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2016 року № 360/ОД «Про проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» 04 лютого 2017 року проведено ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики на базі Одеського національного університету імені І. І. Мечникова.

В олімпіаді взяли участь 62 учні загальноосвітніх навчальних закладів Одеської області, в тому числі 34 учні із ЗНЗ м. Одеса, 18 учнів  - ЗНЗ міст обласного підпорядкування та 10 учнів - ЗНЗ районів області.

Учасників олімпіади вітала голова журі, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри теоретичної механіки, заступник директора Інституту математики, економіки та механіки Одеського національного університету імені І. І.Мечникова Рачинська Алла Леонідівна. 

Місто Ізмаїл на олімпіаді представляла команда, яка складалася з  учнів 9-11 класів Ізмаїльського політехнічного ліцею та школи № 9. Учень 11 класу Ізмаїльського політехнічного ліцею Шумейко Михайло посів ІІІ місце в олімпіаді та став одним з кращих програмістів області.

          Вітаємо переможців!

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   04  по 11 декабря в Измаиле родились 9 малышей, 6  девочек и 3  мальчика

Сейчас 177 гостей онлайн
Просмотры материалов : 5382367

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Главная