• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

E-mail Печать PDF

«Необхідно зрозуміти, що історія – це не лише дати і місця, не лише імена у запилених підручниках, або експонати в музеях, історія – це вибір, котрий ми робимо. Кожний з нас». – говорив свого часу відомий британський письменник і журналіст Джеймс Сваллоу, відстоюючи важливість вивчення історії для виховання громадянської позиції особистості.

Учні та вчителі нашої області цілком поділяють таку позицію, оскільки демонструють зростаючий інтерес до історичних знань. Це засвідчив і  ІІІ (обласний) етап  Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, який відбувся  18 лютого 2017 року на базі Одеської загальноосвітньої школи №79 І-ІІІ ступенів Одеської міської ради.

У змаганнях взяли участь 152 учні, серед яких 33 учні 8 класу, 38 - 9 класу, 36 - 10 класу та 45 - 11 класу.

Змагання видалися не з легких, адже учасникам олімпіади довелося демонструвати не лише глибокі знання з різних періодів історії України та всесвітньої історії, але і здатність до максимальної розумової концентрації та швидкого прийняття рішень.

Місто Ізмаїл на олімпіаді представляла команда, яка складалася з 3 учнів загальноосвітніх закладів міста (ЗОШ № 4, 6, 9). Переможцями обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії стали учень 10 класу загальноосвітньої школи № 6 Терзі Олександр та учень 11 класу загальноосвітньої школи № 9 Сологуб Ігор, які посіли ІІІ місця в своїх вікових категоріях.

Вітаємо переможців!

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   7 по 14 мая   в Измаиле родились 7 малышей, 4 девочки и 3 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 175 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6116290

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная