• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

«Дні «Дня» в Ізмаїлі»

E-mail Печать PDF

14 липня о 13.00 –  урочисте відкриття Фотовиставки «День-2016» в рамках культурно-просвітніх заходів «Дні «Дня» в Ізмаїлі» (Обласний центр естетичного виховання, за адресою вул. Суворова, 19).

На виставці будуть представлені більше 100 найкращих світлин XVIII Міжнародного фотоконкурсу газети «День».

Міжнародний фотоконкурс, який проводиться щорічно від 1999 року, став найяскравішою «зіркою» у сузір’ї соціальних проектів газети «День». За цей час у містах України пройшло 121 фотовиставка, отримали нагороди 778 фотографів, а рахунок людей, які побачили наші фотоколекції, певно, пішов вже на мільйони.

Символом Фотовиставки «День-2016» обрано вінок – як метафору міцної, єдиної сім’ї. Цього року ми представляємо свого роду великий сімейний альбом України, на конкурсних знімках – люди, які формують обличчя країни (але не заяложені у медіа особи), події, якими вона жила останнім часом. Наш пріоритет – показати, як розвивається і дорослішає Україна.

Також 14 липня о 14:00 у залі Обласного центру естетичного виховання відбудеться зустріч-дискусія з провідними журналістами «Дня» Іваном Капсамуном та Валентином Торбою на тему «Національний діалог». Ці автори «Дня» представлять власні книги «Котел, або Справа без терміну давності», «Я – свідок. Записки з окупованого Луганська» та інші видання з серії «Бібліотека газети «День». До участі в дискусії запрошуються громадські активісти, волонтери, всі бажаючі.

«День» спілкується з читачами в різних формах — за допомогою статей, фото, книг, поїздок в регіони. А все для того, щоб був прямий зв’язок, щоб донести думки, налагодити «Національний діалог». І саме цю тему ми виносимо на дискусію, адже діалогу нашим регіонам дійсно не вистачає, що стає підґрунтям для тиражування різних міфів ворогами про розкол країни. А за допомогою правдивої історії і фактів недавній подій негативні стереотипи можна стирати і об’єднувати суспільство.

Фотовиставка «День-2016» триватиме до 30 липня.

Вхід – вільний.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 


Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С   7 по 14 мая   в Измаиле родились 7 малышей, 4 девочки и 3 мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 168 гостей онлайн
Просмотры материалов : 6116281

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная