• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

28 червня - День Конституції України

E-mail Печать PDF

Дорогі ізмаїльчане!

Від імені  Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету

прийміть щирі вітання із знаменною датою в житті нашої держави

- Днем Конституції України!

Конституція України – це запорука становлення та розвитку демократичних цінностей в нашій країні, основа побудови громадянського суспільства. Шануючи і дотримуючись норми Основного Закону ми будуємо міцну і заможну європейську державу. Наша спільна мета - це мирна і єдина Україна з відповідним рівнем життя. Усвідомлюючи свої права і свободи, ми пам'ятаємо: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Тому сьогодні всі разом спільною наполегливою працею ми прагнемо зробити наш рідний Ізмаїл затишним і процвітаючим, комфортним та сучасним.

Нехай ніколи не гасне віра в прекрасне майбутнє України, а наші зусилля створюють надійний фундамент процвітання всього українського народу!
            У цей урочистий день щиро бажаю Вам міцного здоров'я, щастя і достатку, любові, натхненної праці та успіхів для розвитку нашого міста. Бажаю, щоб у Ваших родинах завжди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за рідну Україну та впевненість у кращому й благополучному житті у власній державі.

Хай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, лагідне, життєдайне сонце та мир!

Зі святом вас, дорогі земляки! 

Ізмаїльський міський голова                              А.В.Абрамченко

Обновлено 27.06.2018 14:48  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  5 по 12  ноября в Измаиле родились 8 малышей, 6  девочек и 2  мальчика

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 295 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7299878

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная