• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

28 червня - День Конституції України

E-mail Печать PDF

Дорогі ізмаїльчане!

Від імені  Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету

прийміть щирі вітання із знаменною датою в житті нашої держави

- Днем Конституції України!

Конституція України – це запорука становлення та розвитку демократичних цінностей в нашій країні, основа побудови громадянського суспільства. Шануючи і дотримуючись норми Основного Закону ми будуємо міцну і заможну європейську державу. Наша спільна мета - це мирна і єдина Україна з відповідним рівнем життя. Усвідомлюючи свої права і свободи, ми пам'ятаємо: саме від нас залежить добробут країни, в якій ми народилися. Тому сьогодні всі разом спільною наполегливою працею ми прагнемо зробити наш рідний Ізмаїл затишним і процвітаючим, комфортним та сучасним.

Нехай ніколи не гасне віра в прекрасне майбутнє України, а наші зусилля створюють надійний фундамент процвітання всього українського народу!
            У цей урочистий день щиро бажаю Вам міцного здоров'я, щастя і достатку, любові, натхненної праці та успіхів для розвитку нашого міста. Бажаю, щоб у Ваших родинах завжди панував світлий настрій, міцніло почуття гордості за рідну Україну та впевненість у кращому й благополучному житті у власній державі.

Хай здійснюються наші спільні задуми та мрії, у кожнім серці квітне любов до рідного краю, хай завжди над нашою Україною буде чисте небо, лагідне, життєдайне сонце та мир!

Зі святом вас, дорогі земляки! 

Ізмаїльський міський голова                              А.В.Абрамченко

Обновлено 27.06.2018 14:48  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 31 января в Измаиле родились 42 малыша, 19  девочек и 23  мальчика

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 301 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7528056

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная