• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Профілактичний рейд

E-mail Печать PDF

Як свідчить статистика, пожежі у природних екосистемах виникають в результаті людської недбалості та неуважності. На даний час, починаючи з травня місяця, в Ізмаїлі та Ізмаїльському районі виникла 81 пожежа в природних екосистемах,  загальною площею 37 га.

З метою недопущення виникнення пожеж у природних екосистемах був проведений профілактичний рейд (з представником поліції і інспектором благоустрою міста), метою якого є ще раз нагадати людям про небезпеку розведення вогнищ на відкритих територіях та під час прибирання присадибних ділянок, випалювання сухої трави, сміття та листя.

Тому Служба порятунку 101 закликає  громадян дотримуватися елементарних правил пожежної безпеки, адже їх порушення може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Шановні мешканці м. Ізмаїл та Ізмаїльського району!

Не випалювайте суху траву, сміття та листя на відкритих територіях під час прибирання присадибних ділянок, адже це призводить до масштабних пожеж і трагічних наслідків. Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях – негайно телефонуйте за номером 101.

 

Обновлено 13.09.2018 15:29  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 14 января в Измаиле родились 16 малышей, 8 девочек и 8  мальчиков

 

Сейчас 247 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7307551

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная