• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Як вибрати майбутню професію?

E-mail Печать PDF

Рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії – справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багатьох в чому залежить від роботи, якою займається людина. Що Вам відомо про професії співробітників ДСНС? Чому цей вид професійної  діяльності  користується неабияким попитом?» - ось з якими питаннями завітали рятувальники для проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітній школі № 11 м. Ізмаїл.

Під час виступу випускників проінформували про можливість вступу у 2019 році за рахунок державного бюджету до Вищих навчальних закладів цивільного захисту. Пояснили за якими критеріями будуть зараховувати майбутніх курсантів та які документи необхідно підготувати для вступу. Під час спілкування було доведено про престижність навчання, умови проживання, забезпечення безкоштовним форменим одягом, харчуванням та медичним обслуговуванням, 100 відсотковим гарантованим працевлаштуванням по закінченню навчання.

По закінченню всі бажаючі ставили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники давали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

Вступники, що виявили бажання вступати до ВНЗ України на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертатись за адресою:

м. Ізмаїл, вул. Толбухіна 19, Ізмаїльський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області, інспектор Гошкодер Наталія

Обновлено 20.09.2018 15:47  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  26  ноября по 03 декабря  в Измаиле родились 12 малышей, 7  девочек и 5  мальчиков

Всего в 2017 году в Измаиле родились 1338 малышей, 664 мальчика и 684 девочки. Из них два малыша - весом до 1,5 кг , 17 - более 4,5 кг и один  великан весом 5 кг

Сейчас 173 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7039089

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная