• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Як вибрати майбутню професію?

E-mail Печать PDF

Рано чи пізно таким питанням задається кожна людина. Вибір професії – справа нелегка, але необхідна. Адже щасливе й успішне життя багатьох в чому залежить від роботи, якою займається людина. Що Вам відомо про професії співробітників ДСНС? Чому цей вид професійної  діяльності  користується неабияким попитом?» - ось з якими питаннями завітали рятувальники для проведення профорієнтаційної роботи в загальноосвітній школі № 11 м. Ізмаїл.

Під час виступу випускників проінформували про можливість вступу у 2019 році за рахунок державного бюджету до Вищих навчальних закладів цивільного захисту. Пояснили за якими критеріями будуть зараховувати майбутніх курсантів та які документи необхідно підготувати для вступу. Під час спілкування було доведено про престижність навчання, умови проживання, забезпечення безкоштовним форменим одягом, харчуванням та медичним обслуговуванням, 100 відсотковим гарантованим працевлаштуванням по закінченню навчання.

По закінченню всі бажаючі ставили питання, які їх найбільше цікавили, а рятувальники давали змістовні відповіді, щоб сповна задовольнити їх допитливість.

Вступники, що виявили бажання вступати до ВНЗ України на денну форму навчання за рахунок державного замовлення, для оформлення особової справи кандидата на навчання, особисто звертатись за адресою:

м. Ізмаїл, вул. Толбухіна 19, Ізмаїльський міськрайонний відділ ГУ ДСНС України в Одеській області, інспектор Гошкодер Наталія

Обновлено 20.09.2018 15:47  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 197 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8258575

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная