• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Бій під Крутами – непересічна історична подія

E-mail Печать PDF

Щороку 29 січня ми згадуємо справжніх Героїв, які віддали життя за свободу рідної землі. У 1918 року біля залізничної станції Крути на відстані 130 кілометрів від Києва близько 400 майже неозброєних київських гімназистів, студентів, курсантів та юнкерів стали на шляху чотирьохтисячного більшовицького війська. Їх жертва є символом нескореного духу молодого покоління українців у боротьбі за власну державу.

Бій під Крутами відбувся майже одразу після проголошення незалежності Української Народної Республіки. Він тривав 5 годин і затримав більшовиків лише на декілька днів. Але саме героїзм нашої молоді значною мірою дав змогу урядові УНР вперше за понад 150 років добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

           Минуло більше 100 років, і сьогодні славні послідовники героїв Крут так само мужньо і самовіддано боронять Батьківщину від ворожої навали зі Сходу. Спадкоємність поколінь українських патріотів переконливо свідчить про непоборність споконвічного прагнення нашого народу до своє державності, незалежності, територіальної цілісності та соборності України.

Офіційно День пам'яті Героїв Крут почали відзначати в Україні з 2007 року.

Щороку у м. Ізмаїл до пам’ятної дати проходять тематичні заходи в загальноосвітніх та культурних закладах. Так, у цьому році у бібліотеках будуть розгорнуті тематичні книжкові полиці, у школах старшокласники міста приймуть учать у заходах патріотичної спрямованості. 29 січня о 13.30 у Центральній бібліотеці ім. І. П. Котляревського відбудеться захід, присвячений роковинам бою під Крутами.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 191 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7948788

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная