• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Корисні канікули в Ізмаїльському міськрайонному центрі зайнятості

E-mail Печать PDF

Під час шкільних канікул учні 9-10 класів загальноосвітніх шкіл міста та району майже кожного дня мали можливість отримувати індивідуальні та групові профконсультації. Для них проводились Дні відкритих дверей в центру зайнятості та навчальних закладів. «Яку професію або спеціальність обрати?» - таке питання у старших класах задає кожна дитина. І дорослі мають допомогти з правильним вибором.

Саме тому кожен школяр має можливість звернутися до служби зайнятості аби отримати консультацію з застосуванням психодіагностичного обстеження. Фахівці центру зайнятості допомагають бажаючим зареєструватись та пройти тестування на спеціалізованій онлайн-платформі «Моя професія: консультаційна мережа». Цей сервіс дає змогу краще розібратись в своїх професійно важливих якостях. А спеціалісти-психологи розтлумачують результати та рекомендують обирати ту професію, якою людина буде займатися з задоволенням.

Під час канікул коди доступу до сторінки «Моя професія» одержали 42 особи. Деякі вже пройшли тестування і отримали консультацію за результатами.

Багато впізнали школярі про переваги легального працевлаштування,  про можливості працевлаштування осіб до 18 років, про учбовий центр ДНЗ Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості України та про себе любого. Жвавий інтерес виявили діти до сайту та сторінки Фейсбук Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості, де після проведених заходів школяри можуть побачити свої світлини, а їх батьки отримати багато корисної інформації про вакансії, про заходи, які відбуваються та плануються в центрі зайнятості, про зміни в законодавчій базі та ще багато іншої цікавої та корисної інформації.

Ось такі цікаві канікули були у наших школярів.

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 207 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8258583

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная