• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Невигадані історії: Унікальна професія? Немає роботи? Кар’єрні радники допоможуть працевлаштуватися

E-mail Печать PDF

Як завжди розповідаємо про долі людські. І про те, як кар’єрні радники сектору рекрутингу допомагають людям знайти легальний заробіток.

До нас у Ізмаїльський міськрайонний центр зайнятості 22 квітня 2019 року за допомогою звернувся Богдан, який мав дві вищі освіти за фахом «архітектор» та «архітектор-дизайнер». У минулому – навчання у Одеській академії будівництва та архитектури, захист дипломних робіт на теми «Сміттепереробний комплекс «STINGREY»» та «Фітнес-клуб «LIZARD»» на відмінно. У минулому досвід роботи головним архітектором  проекту Південна будівельна група компаній у м. Одеса, керівником дизайн-студії «FAD», з 2017 року - засновником  та керівником  власного бренду – Design Jab.”Bo&Co”. І ось начебто все було перспективне та успішне. Але несподівано молодий чоловік у спадок отримує житло у м. Ізмаїл і вирішує змінити місце проживання: величну Одесу на невеличке провінційне місто…

Спеціалісти такого рівня, як пан Богдан на ринку праці маленького містечка вважаються унікальними.  На час звернення заявки від підприємств, які займаються проектуванням,  були відсутні. Тож кар’єрний радник сектору рекрутингу відразу ж розпочав кропітку роботу з роботодавцями, які б могли працевлаштувати або, принаймні, зарахувати до кадрового резерву молодого архітектора. Впродовж  першої ж зустрічі Богдану  було знайдено дві пропозиції роботи. Обидві співбесіди він пройшов вельми успішно. Врешті решт приватна фірма, що займається проектуванням та ландшафтним дизайном, із задоволенням прийняла його в свою команду.  10 червня 2019 року пана Богдана було офіційно прийнято на роботу. Шукач знайшов роботу, а роботодавець на власному досвіді переконався у перевагах співробітництва зі службою зайнятості. За допомогою кар’єрних радників сектору рекрутингу фірма здобула собі унікального фахівця. Адже, підготовка професіонала такого рівня власними зусиллями підприємства не завжди є можливою, рентабельною та вимагає чималих коштів.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З 2 по 9 вересня у м. Ізмаїл народилися 8 малюків, з них 4 дівчинки та 4 хлопчика

 

Сейчас 163 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9125316

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна