• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

В Ізмаїлі нагородили працівників сфери торгівлі

E-mail Печать PDF

У понеділок, 29 липня, в малому залі засідань виконкому відбулося урочисте нагородження працівників торгівлі Ізмаїла.

З рук заступника міського голови Сергія Баткілін свої заслужені грамоти «За сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток торговельної сфери Ізмаїла і в зв'язку з професійним святом» отримали - приватне підприємство «Таврія-Плюс», товариства з обмеженою відповідальністю «АТБ-маркет», « Бархан »,« Модерн-Трейд »,« Апетит-і », а також фізичні особи-підприємці Олексій Іваник, Олександр Самборський, Олег Ченков і Микола Бойченко.

 Від імені міського голови Ізмаїла Андрія Абрамченко нагороджувані отримали не тільки грамоти, а й слова привітань та подяки.

- Розвиток торгової мережі нашого міста, якісне надання послуг і висока культура обслуговування ізмаїльчан - це результат Вашої непростої роботи. Від майстерності та професіоналізму кожного з Вас - від продавця до директора - залежить зручність і комфорт мешканців та гостей Ізмаїла, імідж і престиж нашого міста. Щиро бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, оптимізму та родинного благополуччя! - йдеться в привітанні.

Довідка. Щорічно в останню неділю липня працівники торгівлі України відзначають своє професійне свято. День працівників торгівлі встановлено Указом Президента № 427/95 від 5 червня 1995 року.

День працівників торгівлі відзначається на Україні в останню неділю липня, починаючи з 1996 року. Раннє працівники торгівлі відзначали своє професійне свято разом з працівниками сфери побутового обслуговування і працівниками ЖКГ. Свято так і називався - День працівників торгівлі, побутового обслуговування населення та житлово-комунального господарства. У цей день привітання приймають усі, чиї спеціальності безпосередньо пов'язані зі сферою торгівлі і ресторанного господарства.

 

Обновлено 30.07.2019 14:29  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25  листопада по 02 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків, з них 7  дівчинок та 6 хлопчиків

 

Сейчас 351 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9184349

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна