• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Перший дзвінок: в Ізмаїлі за парти сіли 1010 першокласників

E-mail Печать PDF

Другий день осені Ізмаїл, разом з усією Україною, зустрічає в дитсадках, школах, вищих навчальних закладах - сьогодні ми святкуємо трепетний і хвилюючий свято Першого дзвоника.

І якщо для багатьох школярів 1 вересня - це черговий етап на шляху до майбутнього, для самих маленьких винуватців торжества - першокласників - це справжнє свято.

Як повідомляють в міському відділі освіти, в цьому році за парти ізмаїльських шкіл сядуть 1010 першокласників, а це 36 класів (!).

Перший дзвінок сьогодні зустріли і в загальноосвітній школі 2 - тут всіх учнів привітав міський голова Андрій Абрамченко і директор школи Тетяна Цибулько.

 

- Протягом двох років вся початкова школа забезпечена сучасною шкільними меблями. Сьогодні ж є п'ять основних пріоритетів, над якими працює міська влада, - підкреслив Андрій Абрамченко. - Почну з охорони здоров'я дітей - сьогодні готується до відкриття оновлене дитяче відділення, оснащене сучасним медичним обладнанням, а також відкривається нова дитяча поліклініка.

Другим важливим напрямком голова назвав самі школи. Це ремонти шкільних дворів, побутові умови, теплі класи і безпечна дорога до школи, тротуари та під'їзні шляхи. Третє важливий напрямок - це дошкільна освіта. Це багатофункціональні дитячі майданчики, будівництво двох садків і планування будівництва ще одного садка в 2021 році.

Величезну роль грає і позашкільна освіта. Це Центр дітей та юнацтва, Центр дозвілля «Портовик», Палац культури, художні та музичні школи, спортивні школи.

- Сьогодні йде реконструкція міського стадіону, будівництво Палацу спорту - все це дозволить зробити заняття школяра різноманітними, - додав міський голова. - Наступний напрямок - це вища школа. Зміцнення і розвиток вищої освіти в Ізмаїлі дозволить нам зберегти можливість ізмаїльчан продовжувати навчання в рідному місті.

Обновлено 02.09.2019 15:17  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  9 по 16 грудня  у м. Ізмаїл народилися 11 малюків, з них 4  дівчинки та 7 хлопчиків

 

Сейчас 193 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9398304

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна