• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

На стадії завершення: в Ізмаїлі нові медичні автомобілі і ремонт дитячої поліклініки

E-mail Печать PDF

У понеділок, 9 вересня, Ізмаїльський міський центр первинної медико-санітарної допомоги оновив свій автопарк - до них надійшли два нових автомобіля Renault Logan, закуплені за рахунок коштів з міського бюджету.

- Ці машини призначені для виїзду лікарів на будинок, - зазначив міський голова Андрій Абрамченко. - У центрі є вже чотири автомобілі. Думаю, цього достатньо для його ефективної роботи.

За словами головлікаря Ізмаїльського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Любові Молдован, завдяки реформі медицини є можливість бюджетні кошти, акумульовані на рахунках, розподіляти на потреби центру.

 

- Сьогодні ми оновили наш автопарк, також плануємо закупити нові меблі для дитячої поліклініки, - зазначає вона. - Будемо намагатися, щоб наш центр став найкращим в Одеському регіоні.

До речі, місто вже прийняло на роботу сім лікарів-інтернів.

- Ми сподіваємося, що попрацювавши два роки в нашому комунальному підприємстві, лікарі захочуть тут залишитися, - додав голова.

Більш того, триває ремонт приміщень для нової дитячої поліклініки по вулиці Шевченка - вже відремонтовано майже всі кабінети, закуплено нові меблі та комп'ютерну техніку. Поступово будуть проходити тендери на придбання необхідного медичного обладнання. Роботи тут вступили у фінальну стадію.

Обновлено 11.09.2019 06:58  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  24 лютого по 2 березня у м. Ізмаїл народилися 8 малюків -  5  дівчинок та 3 хлопчика

 

Сейчас 379 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9923034

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна