• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Ізмаїльчани «взяли» Кубок міста з кікбоксингу

E-mail Печать PDF

З 4 по 6 жовтня в клубі боксу Румянцева Дитячо-юнацької спортивної школи відбувся Перший Відкритий кубок Ізмаїла з кікбоксингу «Парад зірок кікбоксингу».

Організаторами турніру виступили відділ фізкультури та спорту, Дитячо-юнацька спортивна школа, спортивний клуб «Пантера», за підтримки федерації бодібілдингу та фітнесу Бессарабії, інших меценатів.

В турнірі взяли участь 103 спортсмена. Це одеські команди СК «Ягуар», СК «Піранья», КБ «Тріумфатор», СК «Капітан». Гості з Чорноморська - КБ «Колізій» і КБ «STAFF», з Теплодара - команда ДЮСШ, з Білгорода-Дністровського - СК «Аккерман», з Великодолинського - ДЮСШ. Ізмаїл представив спортивний клуб «Пантера» (президент Олег Бур'ян).

За результатами дводенних сутичок визначилися переможці турніру. «Золото» завоювала Ізмаїльська збірна з кікбоксингу, «срібло» провчили спортсмени з КБ «Тріумфатор» (Одеса), а «бронзу» - розділили СК «Колізій» і КБ «STAFF» з Чорноморська.

Відзначимо, що турнір з кікбоксингу такого масштабу в Ізмаїлі проходить вперше, але сама історія змагань «Парад зірок кікбоксингу» почалася більше 20 років тому в Києві. Згодом такі турніри стали проводити і в Одесі, і ось черга таки дійшла і до нашого міста.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  20 по 27 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків -  9  дівчинок та 4 хлопчика, з них одна двійня

 

Сейчас 336 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9600159

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна