• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Ювілейний Кубок Бессарабії з футболу пройшов в Ізмаїлі

E-mail Печать PDF

У неділю, 6 жовтня, на Центральному стадіоні пройшов традиційний 15-й Міжнародний турнір з футболу «Кубок Бессарабії» пам'яті Валентина і Олександра Лупой.

- Турнір традиційний - ми один одного знаємо, при зустрічі вітаємося і говоримо один одному добрі і напутні слова, - зазначив міський голова Андрій Абрамченко. - Спорт в Ізмаїлі розвивається за трьома напрямками, і вони єдині. Перше важливий напрямок - це спортивна ініціатива. Та ініціатива, яка виходить від вас. Другий важливий напрямок - це збереження спортивних традицій. Те, що сьогодні разом з вами ми робимо. І третій важливий напрямок - це створення потужної, самодостатньої навчально-тренувальної спортивної бази. Ви були в тому році в місті, і сьогодні бачите, як змінився наш стадіон. І всі спортивні споруди в Ізмаїлі змінюються в тому ж темпі. На нас дивляться ті, хто сьогодні приходить на стадіон і роблять перші кроки в спортивному житті. Я хочу з гордістю сказати, що кількість малюків, які почали займатися футболом в місті Ізмаїлі, зросла в рази. Вам всім велике спасибі, а нашому турніру бути традиційним!

В цьому році в турнірі взяли участь шість команд - «Бриз UNIQA» (Ізмаїл), «СКАД» (Болград), ВФК «Водник» (Рені), «Дунаєць-82» (Ізмаїл), «Бриз-ветерани» (Ізмаїл) і «Динамо» (Кантемир, Молдова), всі вони - ветерани футболу.

Організаторами турніру виступили - відділ фізкультури і спорту Ізмаїльської міської ради і міська федерація футболу (президент - Геннадій ПОЛІДА). Спонсор турніру і його ідейний натхненник - ПП «Лупой» (директор - Владислав Лупой). Ігри зараз в самому розпалі - за третє місце грають команди «Бриз UNIQA» (Ізмаїл) і «Водник» (Рені). Головний кубок розіграють команди «СКАД» (Болград) та «Динамо» (Кантемир, Молдова). 

Як стало відомо, третє місце в змаганнях посіла команда «Водник» з Рені. За перше місце грали команди «СКАД» з Болграда і «Динамо» з міста Кантемир, Молдова. Фінальний матч завершився внічию з рахунком 1: 1. За пенальті перемогу здобули гості з Молдови, з рахунком 3: 2, тим самим ставши чемпіонам

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  20 по 27 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків -  9  дівчинок та 4 хлопчика, з них одна двійня

 

Сейчас 304 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9600108

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна