• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

В мікрорайоні «Фортеця» розпочато будівництво торгового дворика

E-mail Печать PDF

Він стане першим і єдиним в районі міні-ринком з упорядкованою інфраструктурою, сучасними торговими павільйонами, освітленням і великою зеленою зоною. Будівництво дворика розпочато і ведеться відповідно до звернень мешканців мікрорайону.

 - Торгівля в дворику буде здійснюватися в умовах, які відповідають усім стандартним нормам санітарії та гігієни. Крокова доступність, естетика і функціональність - основні критерії міні-центру торгівлі (при тому ж рівні цін, що і в інших мікрорайонах міста.), - повідомив міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко. - Як показує досвід торгівлі в працюючих торгівельних двориках на проспекті Миру та вулицею Шевченка, підприємці зуміли сформувати необхідний обсяг продукції так, щоб реалізувати його в оптимальні терміни, тому тут завжди свіжі продукти харчування.

За словами міського голови, сучасні торгові об'єкти, побудовані в єдиному архітектурному стилі, стануть продовженням благоустрою території набережної Дунаю і будуть не тільки задовольняти споживчі запити жителів мікрорайону, але відповідати естетичним запитам ізмаїльчан.

До речі, на місці будівництва здорові дорослі дерева видалятися не будуть. Видаленню підлягають зарості дикої гледичії (дика акація, самосів), а також кілька трухлявих дерев, на місці яких висадять паркові породи.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  20 по 27 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків -  9  дівчинок та 4 хлопчика, з них одна двійня

 

Сейчас 310 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9600113

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна