• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Пам’яті Фаїни Василівни Георгієвої

E-mail Печать PDF

Ізмаїльська міська рада та її виконавчий комітет висловлюють глибокі співчуття з приводу передчасної кончини Фаїни Василівни Георгієвої – відомого хореографа, засновника та керівника народного ансамблю танцю «Придунав’є» Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка. Серце Фаїни Василівни перестало битися після тривалої хвороби на 67-му році життя.

  Фаїна Василівна народилась в селі Голиця Болградського району,  працювала керівником танцювального гуртка, керівником художньої самодіяльності та танцювального колективу в Ізмаїльському ПТУ-38, методистом Ізмаїльського районного відділу культури та Обласного центру національних культур. Створений нею у 1998 році народний ансамбль  «Придунав’є»  став своєрідною візитівкою Придунайського краю, потужним центром народної хореографічної творчості, окрасою і гордістю міста та одним з лідерів серед танцювальних колективів. Фаїна Василівна постійно дбала про автентичність фольклорного матеріалу, барвисту палітру костюмів та багатство музичного супроводу, наполегливо домагалася високої виконавської майстерності та художньої довершеності кожного танцю. Під її незмінним керівництвом за роки своєї праці колектив ставав переможцем, лауреатом та фіналістом чисельних фестивалів та конкурсів національного масштабу. Творчість талановитого хореографа  та її колективу відома і далеко за межами України – «Придунав’є» є лауреатом багатьох міжнародних фестивалів в Греції, Румунії, Словаччині, Болгарії.

Фаїна Василівна Георгієва була безмежно віддана своїй справі, вимоглива до себе та юних і дорослих танцюристів. Вона дарувала нам можливість насолоджуватися справжнім мистецтвом танцю, і ми завжди будемо вдячні їй за це.

Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету висловлюємо щирі співчуття родині покійної. Нехай добрий, світлий спомин про Фаїну Василівну Георгієву назавжди залишиться у серцях рідних та колег,  усіх ізмаїльчан.

Вічна і світла пам’ять!

Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З 2 по 9 вересня у м. Ізмаїл народилися 8 малюків, з них 4 дівчинки та 4 хлопчика

 

Сейчас 288 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9097124

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна