• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Ювілейний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь»

E-mail Печать PDF

В рамках святкування 429-ї річниці заснування міста Ізмаїла, з 18 по 20 жовтня в Центрі дозвілля «Портовик» пройшов XХ Міжнародний турнір з художньої гімнастики «Бессарабська осінь».

- В цьому році Ізмаїл приймає гостей з України (Київ, Одеса, Львів, Кривий Ріг, Южноукраїнськ), Молдови (Кишинів), Румунії (Ясси) і Придністров'я (Тирасполь), - повідомила президент міської федерації художньої гімнастики Ольга Сьоміна. - Всього приїхали близько 200 гімнасток-учасниць.

За три дні змагань гості і глядачі отримали унікальну можливість насолодитися яскравими і барвистими виступами юних грацій.

- Ізмаїл сьогодні, по праву, є спортивним центром українського Придунав'я, - привітав усіх міський голова Андрій Абрамченко. - Місто, в якому підтримуються спортивні традиції. І тому свідчення і підтвердження 20-й турнір з художньої гімнастики. Це заслуга всіх, хто любить гімнастику. Завдяки їм ми сьогодні проводимо це турнір. А вам, зірочки, хочу побажати спортивної удачі! Зі святом вас!

За час турніру на п'єдестал за своїми заслуженими нагородами піднялися кращі з кращих. Ізмаїльчанки показали гідний результат у своїх вікових категоріях. Всі гімнастки нагороджені грамотами, медалями та пам'ятними подарунками.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  30 березня по 06 квітня у м. Ізмаїл народилися 5 малюків -  2  дівчинки та 3 хлопчика

 

Сейчас 367 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10408578

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна