• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Про виставкові заходи

E-mail Печать PDF

ТОВ “Міжнародішй виставковий центр” (МВЦ, м. Київ, Броварський проспект, 15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 5 по 7 листопада 2019 року за підтримки та активної участі Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Держводагентства, інших галузевих інституцій:

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “AQUAUKRAINE-2019” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку).

XII Міжнародна спеціалізована виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2019” (відновлювані джерела енергії, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК).

XVII Міжнародні спеціалізовані виставки “КомунТех-2019”, “ДорТехЕкспо-2019” (комунальна та дорожньо-будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг).

IX Спеціалізована виставка “ЄвроБудЕкспо-2019” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання).

VII Спеціалізована виставка “Екологія підприємства-2019” (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами)

II Міжнародна спеціалізована виставка “ELECTROINSTALL-2019” (низьковольтне обладнання, комплектні пристрої, вимірювальна техніка, кабелі, кабеленесучі системи, електромонтажні матеріали та інструменти, електроустановчі вироби, електронні компоненти, світлодіоди, привідна техніка, системи автоматизації будівель).

XVII Міжнародна спеціалізована виставка “Енергетика в промисловості-2019”

(електротехнічне, енергетичне устаткування та технології для електростанцій, підстанцій, електромереж і систем електропостачання промислових підприємств).

IV Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості “MINING & MINERALSEXPO - 2019” (гірничодобувні технології, техніка для кар'єрних і підземних робіт, гірничі інструменти, конвеєрні системи, збагачувальне та переробне обладнання).

IV Міжнародна спеціалізована виставка “НАФТОГАЗЕКСПО-2019” (технології, обладнання та сервіси для розвідки, видобутку, транспортування, розподілення, переробки та зберігання нафти і газу).

XVI Спеціалізована виставка “АГРОФОРУМ-2019” (техніка, запчастини, обладнання для переробки с/г продукції, добрива, засоби захисту рослин, корми).

 

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково - практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки.

 

Відвідування заходів - безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-62; 201-11-59; 201-11-57;

сайт: www.iec-expo.com.ua

Управління економіки 

Ізмаїльської міської ради

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  30 березня по 06 квітня у м. Ізмаїл народилися 5 малюків -  2  дівчинки та 3 хлопчика

 

Сейчас 212 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10407917

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна