• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

В Ізмаїлі стартує відродження аеропорту

E-mail Печать PDF

21 листопада розпочалась реалізація проекту реконструкції аеропорту «Ізмаїл».

Виїзну нараду в аеропорту провели міський голова Ізмаїла Андрій Абрамченко, народний депутат України Анатолій Урбанський  та заступник голови Одеської обласної ради Юрій Дімчогло.

- Сьогодні нараду присвячено організації майбутнього виробничого процесу по реконструкції ізмаїльського аеропорту, - розповів Андрій Абрамченко. - Ми були в будівлі аеровокзалу, яка реконструюється. Зараз перебуваємо на злітній смузі, яка також буде капітально відремонтована. Буде виконана огорожа, реконструкції також підлягає територія, де буде розміщуватися відстій літаків. Наше завдання - підготувати всі необхідні для цього документи. Дана реконструкція буде завершена, а вже потім проведена сертифікація аеропорту.

 

Відзначимо, що наступним етапом стане залучення інвесторів в аеропорт. В непрацюючий і закритий аеропорт інвестори не йдуть.

- Злітна смуга залишиться в обласній власності, - додав міський голова. - Аеропорт довгі роки був гордістю Ізмаїла, потім перестав існувати. Я хочу, щоб ви запам'ятали цю дату 21 листопада 2019 року - день, коли дан старт реалізації проекту реконструкції нашого аеропорту.

На даний момент в держбюджеті прописано виділення 70 млн гривень на реконструкцію ізмаїльського аеропорту. Зараз розписуються роботи - капітальний ремонт існуючої злітної смуги, дороги, місця для відстою літаків, будівлі аеровокзалу, капітального ремонту та установки навігаційного обладнання та огорожі. Ці роботи планують завершити до кінця 2020 року.

Нагадаємо, що довжина злітно-посадкової смуги в Ізмаїлі - 1800 метрів і вона була здана в експлуатацію в 1988 році. Її протяжності вистачає для обслуговування близько магістральних літаків місткістю до 100 осіб.

При цьому є інформація, що авіаційна компанія «Одеса» в найближчому майбутньому планує відкрити авіасполучення з районними центрами області. Крім того, компанія має намір відродити санітарну авіацію - при необхідності доставляти медиків у віддалені населені пункти регіону.

Обновлено 21.11.2019 16:49  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25 травня по 1 червня у м. Ізмаїл народилися 7 малюків -  2  дівчинки та 5 хлопчиків

 

Сейчас 200 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10628638

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна