• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Висадка декоративних дерев: у Міському саду Ізмаїла йдуть активні роботи

E-mail Печать PDF

Триває реконструкція Міського саду - виконаний вже великий обсяг робіт, пов'язані з установкою паркового освітлення та будівництвом тротуарних доріжок.

Сьогодні тут починається висадка 20 декоративних дерев, серед яких три саджанця сербської плакучої верби, три гінко-білоба, чотири саджанця клена червонолистого, чотири - ягідного тису, три тюльпанового дерева і три магнолії.

- Зараз якраз сприятливий час для висадки багаторічних саджанців, - зазначив міський голова Андрій Абрамченко. - Тут буде виконуватися полив, буде зелена трава до травня. І вже до кінця травня-початку червня ми побачимо повністю сформований Міський сад.

Також в саду проводяться роботи, пов'язані з благоустроїм центральної клумби, вона буде виконана в червоному граніті. Більш того, зараз ведуться переговори з архітекторами в частині відновлення пам'ятника воїнам-афганцям. Ці роботи планують завершити до лютого 2020 року.

Нагадаємо, в рамках транскордонного співробітництва та спільно реалізованого проекту з Євросоюзом в Ізмаїлі розпочалася реконструкція Міського саду.

Згідно проекту, в сквері ремонтуються і розширюються доріжки, встановлюється паркове освітлення, лавки, урни. Площа перед пам'ятником буде виділена біло-червоною плиткою, а інша паркова територія вимощена триколірної бруківкою. До міського туалету, який розміщений на території Міського саду, буде прокладена доріжка.

Велика увага приділили висвітленню території. За рахунок міського фінансування зроблено нове освітлення Міського саду. Як розповів міський голова, встановлені такі ж металеві опори, як на проспекті Суворова, що розміщені біля пам'ятника морякам-дунайцям. Один світильник кулястого типу буде спрямований всередині саду, а два світлодіодних - на освітлення проспекту Суворова, вулиці Бендерської, Адмірала Холостякова і Покровської.

Також буде відремонтовано міський туалет, розміщені біотуалети, виконано функціонування мережі доступу WI-FI.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  30 березня по 06 квітня у м. Ізмаїл народилися 5 малюків -  2  дівчинки та 3 хлопчика

 

Сейчас 300 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10383882

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна