• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Шановні батьки, опікуни, піклувальники та прийомні батьки!

E-mail Печать PDF

 Просимо Вас постійно контролювати місце та час перебування Ваших дітей!

Згідно ст. 20 ч.1 Закону України "Про охорону дитинства", дітям у віці до 16 років з 22.00 до 6.00 години заборонено перебувати в закладах, в яких здійснюється діяльність у сфері розваг або громадському харчуванні без присутності принаймні одного з батьків або іншого законного представника дитини.

У відповідності зі ст.156 «Кодексу України про адміністративні правопорушення» особам які не досягли 18-річного віку забороняється продаж алкогольних напоїв або тютюнових виробів.

З метою збереження життя та здоров’я дітей, батькам, опікунам, піклувальникам, прийомним батькам просимо провести бесіди з дітьми щодо правил поведінки з електроприладами, правил пішоходів, правил поведінки під час пожежі, правил поведінки з вибухонебезпечними предметами, небезпечними ліками, правилами поведінки з газовими приладами та вибору безпечних місць для ігор та розваг.

Під час проведення Новорічних та Різдвяних свят значно підвищується небезпека виникнення пожеж у побуті. Небезпеку можуть становити як хлопавки, петарди, бенгальські вогні,  салюти, так і гірлянди, розвішані на ялинках, які є потенційними джерелами займання. Тому через масове використання піротехнічних виробів з порушенням правил та необережне поводження з вогнем у побуті, в ці дні може підвищуватись рівень пожежної небезпеки.

Продаж піротехнічних виробів особам, які не досягли 18-річного віку, не допускається. Перед використанням піротехнічного виробу уважно вивчіть вимоги безпеки і суворо дотримуйтесь інструкції. Категорично забороняється застосування піротехнічних виробів в будь-яких приміщеннях та будинках, а також на дахах, балконах, лоджіях і виступаючих частинах фасадів будівель (споруд).

Виконання нескладних вимог безпеки при застосуванні піротехнічних виробів, новорічних гірлянд, вимог безпеки при організації та проведенні новорічних заходів, допоможе уникнути пожеж, не допустити шкоди вашому майну, здоров’ю, життю. Щоб запобігти жахливим наслідкам від розваг з піротехнікою, необхідно не допускати до її використання дітей.

Шановні батьки, опікуни, піклувальники та прийомні батьки! Ви несете персональні відповідальність за життя та здоров’я вашої дитини! Нагадайте Вашим дітям про безпеку поведінки та не залишайте їх без нагляду! 

Служба у справах  дітей  Ізмаїльської міської ради                     

                                           

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25 травня по 1 червня у м. Ізмаїл народилися 7 малюків -  2  дівчинки та 5 хлопчиків

 

Сейчас 188 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10638199

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна