• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Призупинення занять у навчанні у закладах освіти міста. Епідпоріг не перевищено

E-mail Печать PDF

Сьогодні в місті - звичайне сезонне підвищення захворюваності на ГРВІ.

Про це в ході засідання виконкому Ізмаїльської міськради у вівторок, 28 січня, повідомила в.о. головного лікаря Ізмаїльського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Любов Молдаван.

- Минулого тижня звернулися за допомогою 288 осіб, за понеділок - 78, - зазначила вона. - По суті, великих обсягів захворюваності на грип немає. Складних випадки є поодинокими, в основному - це ГРВІ. Проте, ми готові до перевищення епідпорогу. Через вітрянку в цьому році трохи підвищена захворюваність.

Відзначимо, що з 29 січня в зв'язку з ростом на 5% кількості дітей, хворих на ГРВІ, призупинено навчальний процес в школах №1, 9 та 10, в третій школі - ще в двох класах (першому і четвертому), в дитсадку «Гвоздичка» і в ряді груп дитсадків «Парус» та «Берізка».

Нагадаємо, що з 27 січня припинені заняття в другій школі та українською ліцеї, а також в дитсадку «Струмочок» та ряді груп дитсадка «Теремок».

Моніторинг ведеться щодня. Підставою для прийняття адміністраціями навчальних закладів рішення про призупинення занять є наказ Міносвіти і науки №312, який визначає мету (щоб уникнути епідускладнень) і термін такого зупинення - не менше 7 календарних днів.

- На сьогодні закривати відразу абсолютно всі навчальні заклади немає передумов, - зазначив Андрій Абрамченко. - Поки закриваються окремо навчальні заклади, де є перевищення порога захворюваності.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  13 по 20 липня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  3  дівчинки та 7 хлопчиків

 

Сейчас 339 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10854540

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна