• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Ремонт та благоустрій міста

E-mail Печать PDF

У місті тривають роботи по ремонту тротуарів, внутрішньоквартальних та внутрішньодворових проїздів, зборів багатоквартирних житлових будинків, грунтових доріг. Також проведений основний обсяг підготовки документації щодо проведення робіт.

Як повідомив міський голова Андрій Абрамченко, що стосується внутрішньо будинкових територій, то більшу частину дворів зробили в попередні роки.

- Все двори, де роботи не проводилися, винесені в списки робіт цього і наступного років, - зазначив голова. - По маленьким дворах документація робиться на рік, по великим - на два. Дорожники зайдуть в кожен двір.

Більш того, в Ізмаїлі є споруди 50-60-х років, які будувалися поруч з магістральними дорогами. Наприклад, це будинки по вулиці Свято-Нікольській, проспекту Суворова. Тут не тільки буде проводитися ремонт внутрішньобудинкових територій, а й будуть відновлені огорожі (паркани). Такі роботи вже ведуться сьогодні по вулиці Свято-Нікольській.
            Окрему увагу буде приділено ремонту тротуарів. Перш за все, це підходи до зупинок, комунальним установам, навчальним закладам і медичним установам. На кожному виконкомі список ремонту тротуарів великий, тому все перерахувати складно.

Також в цьому році, як і раніше, увагу приділять установці і заміні освітлення як в центральних, так і у віддалених районах Ізмаїла.

- Планується в цьому році повністю завершити заміну освітлення по проспекту Миру, до ж / д вокзалу, - підкреслив Андрій Абрамченко. - Продовжимо установку освітлення в парках. Обов'язково буде встановлено освітлення в тих дворах, де воно зараз неповноцінне. В цілому, освітлення є скрізь. Якщо хтось дивився відео новорічного салюту з висоти пташиного польоту, то міг помітити, що в місті немає «темних плям», вся територія Ізмаїла освітлена.
          Ще один напрямок цього року - ремонт внутрішньодворових територій дитячих садків.
           - Якщо в тому році більше уваги ми приділили внутрішньодворових територій шкіл, то в цьому році плануємо зайнятися садками, - зазначив голова. - Там, де традиційно була плитка, залишиться плитка, а де були асфальтні доріжки, залишиться асфальт.
             Що стосується ґрунтових доріг, то в 2020-му році також буде проводиться великий обсяг їх ремонту, але в тих місцях, де ситуація найбільш критична. Договору по цих дорогах уже укладені. Також сьогодні узгоджуються основні переліки великих магістральних доріг.

           - Плануємо, що роботи почнемо з продовження ремонту вулиці Кутузова від ПЕМа до вулиці Білгород-Дністровської - з відповідним розширенням, формуванням тротуарів і висадкою молодих дерев, - додав міський голова.

Сьогодні роботи ведуться по вулиці Покровській, тут ремонтуються тротуари, проводиться обрізка дерев, які можна врятувати, і видалення тих дерев, які вже врятувати не можна. На їх місце будуть висаджені молоді дерева.

У цьому році також продовжиться ремонт Станції юних натуралістів, міського стадіону, навчальних і медичних установ, будівництво Палацу спорту.

З'являться в Ізмаїлі і нові дитячі майданчики. За словами голови, майданчики будуть побудовані навпроти Таврії-В, на вулиці Краснодонській та Шевченка, 1. Також розмістять в Ізмаїлі ще п'ять спортивних і дитячих майданчиків.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З  2 по 9 листопада  у м. Ізмаїл народилися 8 малюків -  7 дівчинок та 1 хлопчик

 

Сейчас 260 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11620064

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна