• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Шановні громадяни! Служба порятунку 101 звертається

E-mail Печать PDF

Продовжується опалювальний сезон і незважаючи на постійне проведення інформаційно-розяснювальної роботи серед населення щодо дотримання  правил і вимог пожежної безпеки з початку 2020 року  в Ізмаїльському районі загинуло 2 особи і виникло 16 пожеж в житлових будинках. Основними причинами виникнення пожеж  порушення використання пічного опалення та електроприладів. Тому співробітниками ДСНС  була  проведена акція «Захисти своє життя і майно від вогню». Мета цієї акції – охопити велику кількість людей для того, щоб ще раз нагадати і наголосити на виконанні елементарних правил пожежної безпеки.

У центрі міста дітей та дорослих зібрали рятувальни, які продемонстрували свою техніку та спорядження. На заході було залучено 2 одиниці техніки атодрабина і САРМ. Рятувальники з великим задоволенням познайомили дітей та дорослих з сучасним пожежним автомобілем та зі спеціальними агрегатами на ньому. Всі охочі могли на мить вжитися в роль рятувальники - сісти за руль пожежного авто, включити сирену, приєднати рукава з пожежним стволом, одягнути апарат на стисненому повітрі. Такі зустрічі дають змогу дітям познайомитися ближче з життям рятувальних служб.

 

Шановні громадяни! Служба порятунку 101 вкотре звертається до Вас з проханням про неухильне дотримання елементарних правил пожежної безпеки:

- не паліть у ліжку;

- слідкуйте за станом та справністю електромережі;

- у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;

- не залишайте малолітніх дітей без нагляду, та не дозволяйте їм бавитися сірниками;

- намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

- подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням;

- при виникненні пожежі негайно викликайте вогнеборців за номером 101, адже кожна хвилина у цій ситуації має вирішальне значення!

   

Обновлено 12.02.2020 16:36  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  13 по 20 липня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  3  дівчинки та 7 хлопчиків

 

Сейчас 349 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10854570

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна