• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Про невідкладні заходи щодо попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, на території м. Ізмаїл

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження голови Одеської обласної державної адміністрації від 18 лютого 2020 року № 97-/од-2020 «Про заходи щодо запобігання занесенню і поширенню на території Одеської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV», на виконання протоколу Ізмаїльської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 16.03.2020, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, на території м. Ізмаїл:

 

 1. 16 березня 2020 року з 12:00 тимчасово зупинити роботу об’єктів загального користування незалежно від форми власності та підпорядкування, розташованих у м. Ізмаїл, - до особливого розпорядження міського голови та скасування обмежувальних заходів, а саме:

- кінотеатрів, музеїв, галерей, бібліотек та інших культурних і розважальних закладів;

- дитячих розважальних центрів та клубів, майданчиків, у тому числі спортивних;

- фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів, парків атракціонів;

- усіх магазинів, крім продуктових, та аптек;

- торговельно-розважальних центрів;

- усіх ринків (крім продуктової частини Центрального ринку);

- ресторанів, закладів громадського харчування, серед іншого у готелях, барів, клубів, кафе, дискотек, пабів;

- інших закладів, підприємств та установ (на розсуд та під особисту відповідальність керівників).

2. Доручити керівникам лікувально-профілактичних закладів незалежно від форм власності з метою недопущення заносу та розповсюдження ГРВІ, грипу, COVID-19:    

 - тимчасово припинити лікувально-профілактичні заходи, а саме - планові-медичні огляди, диспансеризацію, інструментальні дослідження;

 - у стаціонарних відділеннях заборонити проведення планових операцій та лабораторних досліджень, за винятком екстрених випадків, максимально обмежити пересування по закладах;

 - забезпечити надання екстреної медичної допомоги за невідкладними станами у амбулаторно поліклінічних умовах та умовах стаціонару;

 - вжити інші заходи щодо запобігання недопущення заносу та розповсюдження ГРВІ, грипу, COVID-19.

3. Управлінню праці та соціального захисту населення Ізмаїльської міської ради посилити контроль за станом людей, які знаходяться під соціальним патронатом.

4. Рекомендувати керівникам закладів, установ, організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, а також іншим суб'єктам підприємницької діяльності:

 - скасувати або відтермінувати на період дії цього розпорядження усі відрядження;

 - за можливості ввести дистанційний режим роботи для працівників;

 - обмежити доступ до об’єктів закладів, установ та підприємств.

5. Рекомендувати людям похилого віку без особливої потреби не виходити на вулицю, залишатися вдома.

6. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб'єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

7. Доручити відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронним органами Ізмаїльської міської ради забезпечити оперативне інформування підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, які належать до сфери їх компетенції згідно з розподілом обов’язків.

8. Доручити відділу діловодства, контролю та організаційної роботи секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради забезпечити поширення інформації про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих у м. Ізмаїл, з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19, із залученням електронних ресурсів та друкованих засобів масової інформації.

9. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 Ізмаїльський міський голова   А.В. Абрамченко

Обновлено 16.03.2020 11:55  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  30 березня по 06 квітня у м. Ізмаїл народилися 5 малюків -  2  дівчинки та 3 хлопчика

 

Сейчас 171 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10012635

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна