• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

До Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

E-mail Печать PDF

22 червня 1941 року, 79 років тому, Друга світова війна горем і болем увірвалась у кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Від самого початку Другої світової війни Україна була у центрі збройного протистояння в Європі. Мільйони українців зі зброєю у руках боролися з нацизмом упродовж усієї війни, ставши однією з націй-переможниць. Ціною незчисленних утрат наші воїни змогли захистити свій дім і свою Батьківщину. Жива пам’ять про такі події є застереженням для будь-якої країни, наочним аргументом на користь збереження незалежності, громадянського миру, єдності та злагоди у суспільстві.

Ізмаїл пам’ятає про своїх визволителів та готується гідно вшанувати  пам'ятну дату. Управлінню житлово - комунального господарства доручено привести до ладу прилеглу територію біля пам'ятного знака на честь жителів міста, які загинули під час Другої світової війни (вул. Ст. Селище), пам'ятника капітану Семенюку, біля пам'ятника морякам-дунайцям, біля пам'ятного знака на честь воїнів-земляків, загиблих на фронтах Другої світової війни (вул. Нахімова).

22 червня о 09.00 на площі Перемоги пройде урочисте покладання квітів до пам'ятника воїнам-визволителям. Захід буде проходити з урахуванням діючих карантинних обмежень.

В цей день на усіх державних установах, організаціях, підприємствах міста будуть приспущені Державні Прапори.

Обновлено 18.06.2020 15:28  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25 травня по 1 червня у м. Ізмаїл народилися 7 малюків -  2  дівчинки та 5 хлопчиків

 

Сейчас 401 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10483344

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна