• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Вручення почесних відзнак ветеранам Другої світової війни

E-mail Печать PDF

22 липня заступник Ізмаїльського міського голови Сергій Баткілін разом з начальником УП та СЗН Аллою Рудак і головою ветеранської організації міста Віктором Ромащуком відвідали ветеранів Другої світової війни, які проживають на території нашого міста та вручили їм почесні відзнаки "75 років перемоги над нацизмом" з посвідченнями, підписаними головою Одеської обласної державної адміністрації Максимом Куцим.

Почесні відзнаки отримали Сидорушкін Михайло Полікарпович, Харькова Галина Олександрівна та Іван Кіндратович Зубенко. Найближчим часом ще 11 ветеранів Другої світової отримають почесні відзнаки.

Іван Кіндратович Зубенко народився в м. Ізмаїлі.  Після звільнення міста,  у віці дев’ятнадцяти років, пішов у діючу армію. Воював у складі III Українського фронту. Приймав участь в боях за  звільнення  Румунії, Угорщини, Чехословакії та Австрії. В Німеччині дійшов до  Ельби. Перемогу Іван Кіндратович зустрів на службі телефоністом у Німеччини. Має  такі бойові нагороди як орден Вітчизняної війни, медалі «За мужність», «За взяття Будапешту» та «За перемогу над Німеччиною».

Харькова Галина Олександрівна воювала на фронті з 1941 року. Служити довелося в 28-м медико-санітарному батальйоні 21-ї стрілецької дивізії. У серпні 1942 р потрапила у німецький полон: працювала на фабриці у Німеччині, доглядала за радянськими пораненими в бараці у  Чехословаччини на кордоні з Польщею. В Ізмаїл потрапила на початку 1950-х. Працювала медичною сестрою в селах Ізмаїльщини, а після - в дитячій лікарні нашого міста. Звідси і пішла на пенсію. Нагороди: ордена Великої Вітчизняної війни II ступеня та «За мужність», медалі «За перемогу над Німеччиною», «За відвагу», почесний знак обласної державної адміністрації «75 років визволення Одещини».

Сидорушкін Михайло Полікарпович народився в Ізмаїлі, служив в 322 стрілецькому полку автоматником. Воював на Прибалтійському фронті. У нашому місті Михайло Полікарпович довгі роки трудився в будівельних організаціях електриком. На пенсію вийшов після роботи в Пересувний механізованій колоні №224. За бойові заслуги ветеран нагороджений великою кількістю медалей. 

Поспілкувались з ветеранами, гості подякували їм за ратний подвиг,  побажали міцного здоров'я, бадьорості духу й довголіття, благополуччя, добра та мирного неба.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  13 по 20 липня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  3  дівчинки та 7 хлопчиків

 

Сейчас 341 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10842705

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна