• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Реалізація проекту «Чиста ріка»: роботи проводяться на ділянці біля Лебединого озера

E-mail Печать PDF

Незважаючи на дуже спекотну погоду, в Ізмаїлі проходять роботи будівництва великого магістрального колектора, який реалізується в рамках широкомасштабного проекту «Чиста ріка».

Як повідомив міський голова Андрій Абрамченко, тут йде будівництво ділянки колектора в двотрубному виконанні - 2 км 170 м діаметром 450 мм.

- Колектор перетинає вулицю Дунайську в районі Лебединого озера, він прокладається без футляру, це дозволяє укладати його на ущільнений грунт, - зазначив голова. - У тих місцях, де грунт не дозволяє це робити, йде футляр 550 мм. Як тільки ми закінчимо цей обсяг роботи, зможемо забезпечити безаварійний водостік від КНС-1 до вулиці Ушакова, перемикання в сторону вулиці Ніжнесадовой і 14-ї школи і вже до КНС, яка знаходиться поблизу целлюлозного комбінату. Ми поспішаємо, тому що прекрасно розуміємо велику аварійність колектора, який з'єднує КНС-1 і камерогасітель біля Нахімова, 256е. 

За словами Андрія Абрамченка, даний проект дуже важливий для міста і має великі масштаби.

 

Відзначимо, що роботи ведуться відкритим способом, так як це набагато дешевше, ніж «прокол». Він буде робитися тільки за направленням 530 метрів до вулиці Ніжнесадовой та Української, де роботи відкритим способом проводити неможливо.

До слова, під час інспектування території робіт, помітили на Лебединому озері цілу сім'ю лебедів. Це говорить про те, що озеро має природні властивості самоочищення.

- Як тільки ми закінчимо будівництво колектора, ми зможемо «вийти» на великий проект реконструкції Лебединого озера і будівництва тут дендропарку протягом наступних 10 років, який стане місцем для відпочинку і гордістю ізмаїльчан, - додав міський голова.

В цілому, дані роботи розраховані на три роки, але основна їх частина буде завершена в цьому році - буде забезпечена безперебійна робота колектора. Уже в наступному році заплановано будівництво дублюючої лінії по вулиці Нахімова. Більш того, згідно цього проекту, буде придбано чимало обладнання для водного господарства міста.

Нагадаємо, один з найбільших інфраструктурних проектів останніх років в Ізмаїлі - це будівництво магістрального колектора, аналогів якому в Україні на сьогодні немає. Об'єкт будується в рамках проекту транскордонного співробітництва, участь в якому виграв Ізмаїл. Проект реалізується в рамках спільної операційної програми «Україна-Румунія 2014-2020». Загальний бюджет проекту - 4 мільйони 353 тисячі євро, бюджет міста Ізмаїл становить 3 мільйони 510 тисяч євро.

 В цілому, в рамках реалізації проекту в місті поміняють 11 кілометрів 226 метрів каналізаційних мереж.

Сьогодні відведення каналізаційних стоків в Ізмаїлі ведеться по аварійній гілці, тому до 2022 року в місті проведуть повну реконструкцію каналізаційної системи.

Реконструюють каналізаційно-насосні станції, повністю змінюють каналізаційні лінії, будується магістральний колектор, нові камерогасітелі, прокладаються труби високого тиску, проводиться заміна насосного обладнання, механізмів дроблення і перемелювання каналізаційних стоків, змінюється автоматика.

        Роботи ведуться одночасно на декількох ділянках. Основна мета проекту «Чиста ріка» - запобігання і виключення надзвичайних ситуацій, викликаних техногенними катастрофами в системі каналізації в прикордонній зоні дельти Дунаю. Зумівши реалізувати проект, весну 2022 року Ізмаїл зустріне з повністю реконструйованій, а значить екологічно безпечною, каналізаційною системою.

Обновлено 27.07.2020 15:36  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  13 по 20 липня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  3  дівчинки та 7 хлопчиків

 

Сейчас 445 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10843146

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна