• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Про внесення змін до розпорядження міського голови № 593р від 27.09.2020 «Про скликання 58-ї сесії Ізмаїльської міської ради VII скликання»

E-mail Печать PDF

Відповідно до ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» № 280/97-ВР від 21.05.1997:

 1.      Внести зміни до розділу ІІ розпорядження міського голови № 593р від 27.09.2020 «Про скликання 58-ї сесії Ізмаїльської міської ради VII скликання»:

 1.1 доповнити розділ II наступними пунктами:

  «1. Про встановлення пільг зі сплати місцевих податків та зборів на період «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території м. Ізмаїл.

Доповідає: Абрамченко Андрій В’ячеславович – Ізмаїльський міський голова.

 

 

4. Про виконання бюджету м.Ізмаїла за I півріччя 2020 року.

Доповідає: Вербицька Тамара Василівна - начальник фінансового управління.

 

8. Про затвердження офіційного туристичного логотипу міста Ізмаїла.

Доповідає: Лузанов Сергій Аркадійович – начальник відділу культури.

 

10. Про безоплатну  передачу  з балансу виконавчого комітету   Ізмаїльської міської ради  на баланс  комунального підприємства «Ізмаїльське виробниче  управління водопровідно-каналізаційного  господарства» гідравлічної маслостанції в комплекті з додатковим обладнанням.

Доповідає: Балєва Марія Георгіївна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності.

 

12. Про затвердження містобудівної документації.

Доповідає: Кагал Лариса Альбертівна – начальник управління містобудування та архітектури.

 

15. Про надання згоди на прийняття безоплатно до комунальної власності Ізмаїльської міської громади трансформаторної підстанції ТП-156 по пр. Миру, 2 у м. Ізмаїлі Одеської області.

Доповідає: Парамонова Олена Вікторівна - начальник управління житлово-комунального господарства.

 

16.  Про внесення змін до рішення Ізмаїльської міської ради від 27 жовтня 2011 р. № 1320- VI «Про надання згоди на прийняття безоплатно у комунальну власність Ізмаїльської міської громади квартир, придбаних Державною іпотечною установою»

Доповідає: Парамонова Олена Вікторівна - начальник управління житлово-комунального господарства.

 

19.  Про передачу нежитлових будівель-станції переливання крові, розташованих за адресою: м. Ізмаїл, вул. Холостякова адмірала, 43/вул. Соборна, 29, до державної власності.

Доповідає: Кесіора Наталія Кіндратівна – начальник Фонду комунального майна.

 

21. Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж міста Ізмаїл Одеської області.

Доповідає: Дубей Євген Васильович – начальник юридичного управління.

 

та привести у відповідність нумерацію пунктів цього розділу.

 

1.2 доповнити перелік питання № 22 «Про регулювання земельних відносин з суб’єктами господарювання» рекомендованого порядку денного наступними пунктами:

«42.        Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОРТ-СОЛАР» дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії (підземні кабельні лінії електропередачі напругою 6 кВ) у припортовому районі у м. Ізмаїл Одеської області.

43.       Про надання фізичній особі – підприємцю Рашкову Пилипу Степановичу дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) років для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою: вулиця Авраамівська, 60 у місті Ізмаїл Одеської області.

44.      Про припинення договору оренди землі від «18» серпня 2008 року, що укладений із фізичною особою – підприємцем Гаврильченко Юрієм Вікторовичем по земельній ділянці для експлуатації автобусної зупинки із вбудованим торгівельним павільйоном за адресою: вулиця Гончарова, 35-а у м. Ізмаїл Одеської області.

45.       Про надання фізичній особі-підприємцю Бойченко Миколі Івановичу земельної ділянки в оренду терміном на 25 (двадцять п’ять) років для експлуатації автобусної зупинки із вбудованим торгівельним павільйоном за адресою: вулиця Гончарова, 35-а у м. Ізмаїл Одеської області.

46.       Про припинення договору оренди землі від «06» квітня 2020 року, що укладений із СПІЛЬНИМ ПІДПРИЄМСТВОМ «АВТОДІАГНОСТІКА» по земельній ділянці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин непродовольчих товарів) за адресою: вулиця Папаніна, 55 у м. Ізмаїл Одеської області.

47.     Про надання фізичній особі-підприємцю Іваник Олексію Сергійовичу земельної ділянки в оренду терміном на 49 (сорок дев’ять) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (магазин непродовольчих товарів) за адресою: вулиця Папаніна, 55 у м. Ізмаїл Одеської області.

 

2.      Контроль над виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

Ізмаїльський міський голова                                        А.В. Абрамченко

Обновлено 04.09.2020 14:55  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  31 серпня по 6 вересня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  4  дівчинки та 6 хлопчиків

 

Сейчас 788 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11347811

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна