• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

В Ізмаїльському перинатальному центрі відкрили відділення анестезіології та інтенсивної терапії

E-mail Печать PDF

Відкриття унікальної реанімації на півдні Одеської області відбулося у понеділок, 7 вересня. Як повідомили в пологовому будинку, відділення інтенсивної терапії повністю укомплектовано обладнанням для надання екстреної та невідкладної медичної допомоги. Тут є апарати штучної вентиляції легенів, дефібрилятори, інфузомати, цілодобово чергують реаніматологи та анестезіологи. У відділенні надаватимуть допомогу гінекологічним і акушерським пацієнткам Ізмаїльського перинатального центру.

Відзначимо, що Ізмаїл став першим містом в Одеській області, крім Одеси, де з'явилося таке відділення для своєчасної акушерської та гінекологічної допомоги жінкам.

- Раніше у нас була палата інтенсивної терапії на три ліжка, але це не була повноцінна реанімація, - повідомив завідувач відділенням Руслан Мельниченко. - Щоб розділити потоки гінекологічних та акушерських пацієнток, дотримуватися в повному обсязі епідрежиму, було створено відділення. Воно розраховане на три ліжка, але є можливість збільшити кількість точок підключення до кисню до п'яти. Відділення повністю укомплектовано обладнанням: тут є сучасні апарати штучної вентиляції легенів, дефібрилятори з можливістю проведення електрокардіографії, монітори спостереження за пацієнтом, інфузомати, комплекс обладнання та препаратів для невідкладної допомоги. Кожне ліжко має доступ до централізованої системи подачі кисню, одночасно можуть отримувати кисне терапію до п'яти жінок. Тут будуть спостерігати за пацієнтками 24/7, буде забезпечено цілодобовий пост анестезіолога і медперсоналу.

Додамо, що створення відділення було профінансовано з міського бюджету.

- Системно, протягом багатьох років, місто проводить капітальні ремонти наших медустанов, зараз настала черга пологового будинку, - розповів перший заступник міського голови Ізмаїла Родіон Абашев. - Робота була розпочата тут в минулому році за рахунок коштів міського бюджету. У планах - продовжити ремонт будівлі, кабінетів жіночої консультації. У наступному році ми приступимо до фасаду і покрівлі.

У новому відділенні допомогу отримуватимуть жінки після гінекологічного оперативного втручання і в післяпологовому періоді, пацієнтки з важким перебігом вагітності, після планового та екстреного кесаревого розтину. За словами головного позаштатного анестезіолога Департаменту охорони здоров'я Одеської ОДА Олександра Буднюка, Ізмаїл - перше місто на півдні України (після Одеси), який тепер має у себе в перинатальному центрі відділення інтенсивної терапії європейського рівня.

- Унікальність охорони здоров'я Ізмаїлу в тому, що тут є не просто пологовий будинок, а перинатальний центр другого рівня - він займається більш складними випадками. Друга особливість - це те, що перинатальний центр входить в структуру багатопрофільного хірургічного стаціонару лікарні, і вони працюють як єдиний механізм. Тому на базі Ізмаїльського перинатального центру з'явилося відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Це єдине місто-районний центр на півдні України, де (крім Одеси) є перинатальний центр зі своєю реанімацією, і де вже проводиться епідуральна анестезія, регіонарна анестезія при кесаревому розтині, адекватна інтенсивна терапія.

Найближча реанімація такого рівня в Одеській області знаходиться тільки в Одеському обласному перинатальному центрі третього рівня, де є шість ліжок. В Ізмаїльському пологовому будинку - три ліжка, і є можливість розширення до п'яти.

У штаті відділення сьогодні - 22 людини, серед яких п'ять анестезіологів, готових будь-якої хвилини прийти на допомогу. Співробітники відділення пройшли стажування в Києві, в Одеській обласному перинатальному центрі, в інших пологових будинках Одеси. Основні завдання цього відділення - своєчасна, професійна анестезіологічна допомога, проведення інтенсивної терапії, впровадження нових методик знеболювання в пологах, попередження материнської смертності.

Надавати допомогу пацієнткам там будуть безкоштовно.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  31 серпня по 6 вересня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  4  дівчинки та 6 хлопчиків

 

Сейчас 659 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11349766

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна