• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

В Ізмаїлі стартує масштабна реконструкція міської лікарні - в рамках президентської програми «Велике будівництво»

E-mail Печать PDF

22 вересня в місті презентували проект реконструкції Центральної міської лікарні - в рамках президентської програми «Велике будівництво». Як розповів міський голова Андрій Абрамченко, перший етап робіт уже стартував - в цьому році буде виконано капітальний ремонт приймального відділення.

- Цей проект увійшов до програми Президента «Велике будівництво», - зазначив міський голова. - Це важливий фактор, який дозволяє говорити, що ЦМЛ протягом декількох років буде побудована заново і буде оснащена найсучаснішим медичним обладнанням.

Відзначимо, що перший етап «великого будівництва» - це реконструкція першого поверху під приймальне відділення, тут приберуть вхід з боку проспекту Суворова, а з боку міськвиконкому буде зроблена рампа під дві частини приймального відділення: окремо для прийому дорослих, окремо - для дітей.

За словами Андрія Абрамченка, відділення буде зроблено за міжнародними вимогами. У ньому будуть розташовуватися два ліфта, рентген-кабінет, операційний блок, реанімація, палата інтенсивної терапії, палата надання першої невідкладної допомоги - все це буде прямо в приймальному відділенні. Тут же буде розташовуватися МРТ і КТ - обладнання вже закуплено і знаходиться на складах. Також лікарня буде обладнана кисневої станцією і дизельгенераторами, які будуть забезпечити резервним живленням не тільки ЦМЛ, а й перинатальний центр.

Як стало відомо, приймальне відділення буде завершено протягом декількох місяців. Перший транш фінансування в розмірі 8 млн. гривень з державного бюджету вже надійшов. Загальна вартість реконструкції міськлікарні обійдеться в 131 мільйон гривень, що порівняно з будівництвом Палацу спорту.

Передбачається, що фінансування буде здійснюватися з державного, міського та, по можливості, обласного бюджетів.

Загальна площа будівельних робіт - 3300 квадратних метрів. У цій площі не враховано дитяче відділення, яке знаходиться на третьому поверсі, і яке в цьому році вже було капітально відремонтовано в рамках європейського проекту.

 Цей проект надзвичайно важливий не тільки для Ізмаїла. Реформа медицини передбачає, що гроші «йдуть за пацієнтом», і формування сучасної медицини в місті Ізмаїл дозволяє сформувати на місцевому рівні самодостатню систему охорони здоров'я, і ​​забезпечувати медичними послугами весь Ізмаїльський район в його нових межах, - додав міський голова.

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  31 серпня по 6 вересня  у м. Ізмаїл народилися 10 малюків -  4  дівчинки та 6 хлопчиків

 

Сейчас 326 гостей онлайн
Просмотры материалов : 11733213

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна