Шановні ізмаїльчани!
3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з інвалідністю.
Сьогодні в нашому місті проживає більше чотирьох тисяч людей з особливостями розвитку, майже триста з них – маленькі ізмаїльчани. Кожен з них гідний поваги і захоплення. Наперекір долі вони живуть повноцінним життям – навчаються і працюють, беруть участь в культурних і громадських заходах, займаються спортом. Їх цілеспрямованість, уміння досягати успіху в найскладніших умовах служать прикладом для всіх нас.
Від імені громади нашого міста хочу висловити щиру подяку усім, хто віддає тепло своїх сердець, дієвим милосердям допомагає вирішувати проблеми людей з особливостями розвитку, турбується про них. Разом ми об’єднуємось для того, щоб більш пильно звернути нашу увагу на тих, хто живе з нами поруч, і простягти руку тому, хто потребує допомоги.
Висловлюємо найтепліші слова нашим співвітчизникам – громадянам, на долю яких випали нелегкі випробування. Ви - взірець стійкості, мужності і незламності духу. Від щирого серця бажаю усім міцного здоров'я, щастя, удачі, витримки, оптимізму, можливості втілити в реальності всі плани та задуми, ставити перед собою цілі і обов'язково досягати їх, спираючись на підтримку і розуміння рідних і близьких людей!
Ізмаїльський міський голова А. В. Абрамченко